Hírek
2013. December 04. 08:35, szerda |
Helyi
Forrás: lvp / fotó: MTI -archívum
December közepéig beszűkült a Szentendrei út

Útszűkülésre kell számítaniuk az autósoknak a Szentendrei úton a vasúti felüljáró munkálatai miatt. A belső sávokban várhatóan december közepéig nem tudunk majd közlekedni.
Folytatódott a Szentendrei úton a vasúti felüljáró bontása, illetve elkezdődik az új vasbeton gerendáinak az építése. Emiatt mindkét útpályának a belső sávját lezárták a szakemberek december közepéig.
A tervek szerint azt követően kerülhet a helyére a felüljáró új acélszerkezete, mely beemelésénél két éjszaka is csak félpályán haladhat majd a forgalom. A felüljáró befejező munkálatai várhatóan 2014 tavaszáig tartanak majd több forgalomkorlátozás mellett.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 19. 07:58, szerda | Helyi
Erdő Péter kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által meggyilkolt vértanú pap boldoggá avatását
Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által 1944-ben meggyilkolt katolikus pap, embermentő boldoggá avatását vértanúság címén.
2025. Június 15. 08:32, vasárnap | Belföld
Szijjártó Péter: a Von der Leyen és Zelenszkij páros nagyon komoly károkozásra készül
2025. Június 15. 08:31, vasárnap | Belföld
Gyopáros Alpár: megjelent a falusi templomok felújítását biztosító kormányhatározat
2025. Június 15. 08:30, vasárnap | Külföld
Donald Trump: nagyrészt Iránról, kisebb részt Ukrajnáról szólt a szombati telefonbeszélgetés Vlagyimir Putyinnal
Donald Trump szerint elsősorban az Irán körül kialakult helyzetről, és kisebb részt Ukrajnáról szólt Vlagyimir Putyin orosz elnök szombaton folytatott telefonbeszélgetése - ezt az amerikai elnök közösségi médiaoldalán közölte.