Hírek
2014. Április 30. 08:58, szerda |
Helyi
Forrás: lvp
Elkészült Szentendre Gazdaságfejlesztési Stratégiájának tervezete – véleményezhető
Elkészült Szentendre Gazdaságfejlesztési Stratégiájának tervezete idénre illetve 2015-re vonatkozóan. Az városvezetés az elképzelésről várja a szentendreiek véleményét.
Még 2007-ben kezdődött el a Dumtsa Jenő Városfejlesztési Stratégia, melyet idő közben a gazdasági válság hatásai miatt át kellett szervezni, illetve reorganizációra volt szükség, ami le is zajlott 2012-ben.
Ezt követően az új uniós ciklusban új fejlesztési stratégiát dolgozott ki az önkormányzat, amely elsősorban a helyi termékre, a helyi vállalkozókra összepontosítva állította össze az új Gazdaságfejlesztési Stratégia tervét. Ezt közzé is tette a városvezetés, mely várja a szentendreiek ezzel kapcsolatos véleményét.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Április 16. 09:00, csütörtök | Belföld
NAV: éjfélkor lejár a gépjárműadó befizetésének határideje
Szerda éjfélkor jár le a gépjárműadó befizetésének határideje. Még mintegy egymillió autós nem rendezte gépjárműadóját - figyelmeztetett kora reggel a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV).
2026. Április 16. 07:04, csütörtök | Belföld
Magyar Péter lemondásra szólította fel a köztársasági elnököt
Magyar Péter, a Tisza Párt vezetője lemondásra szólította fel Sulyok Tamás köztársasági elnököt szerdán, kettejük megbeszélésén. Az államfő a Tisza Párt vezetőjének elmondása szerint jelezte: \"megfontolja a felvetést\".
