Hírek
2014. Június 27. 08:33, péntek |
Helyi
Forrás: lvp/MTI/PMRFK
Feldobtak egy pomázi kábítószer-termesztőt – már őrizetben a férfi
Kábítószer előállítására alkalmas növényt illetve a termesztéshez szükséges eszközöket foglaltak le egy pomázi házban a rendőrök, akik a lakást használó férfit őrizetbe vették, közölte a megyei főkapitányság csütörtökön.
A szentendrei rendőrök szerdán egy bejelentés alapján tartottak házkutatást az ingatlanban, ahol fejlődőfélben lévő, illetve szárított kábítószergyanús növényeket, valamint magokat találtak, s a termesztéshez használt eszközök is előkerültek.
Az elsődleges szakértői vélemény szerint a lefoglalt növény indiai kender és annak származéka, amely kábítószernek minősül - áll a közleményben.

Az ingatlant használó 43 éves pomázi lakost a helyszínen elfogták, majd gyanúsítottként hallgatták ki, ellene kábítószer-birtoklás gyanúja miatt indult eljárás. A férfit őrizetbe vették és kezdeményezték az előzetes letartóztatását.
T. Gábor ellen a további eljárást- őrizetbe vétele mellett- a Szentendrei Rendőrkapitányság Vizsgálati Osztálya folytatja le.

Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 28. 07:51, csütörtök | Helyi
Bajnokok Ligája - Elindultak a budapesti döntő előkészületei
A Puskás Arénában lezajlott a labdarúgó Bajnokok Ligája budapesti döntőjének előkészületeit beindító első munkaértekezlet.
2025. Augusztus 17. 00:00, vasárnap | Helyi
Vida Beni ismét gokartban!
Augusztus közepén rendezték az RMC Hungary Gokart Országos Bajnokság IV. fordulóját, ezúttal Kecskeméten.
2025. Október 30. 07:35, csütörtök | Életmód
Parajd - Szakértők: az elárasztott parajdi sóbányát nem lehet megmenteni, de a térségben újabbakat lehet kialakítani
Szakértők szerint az elárasztott parajdi sóbányát nem lehet megmenteni, de a térségben újabb sóbányákat és sóba vájt turisztikai létesítményeket lehet kialakítani
