Városlista
2026. április 28, kedd - Valéria

Hírek

2014. Július 14. 07:38, hétfő | Helyi

Ideiglenesen bezár a Fő téri posta

Ideiglenesen bezár a Fő téri posta

Átmenetileg bezár július 28-tól várhatóan augusztus 11-ig Szentendrén a Fő téri posta, köszönhetően annak, hogy elkezdődik a Fő tér 15 és 16 szám alatti ingatlanok felújítása.

Az ideiglenes bezárás miatt így a legközelebb a Szentendre 1-es postát használhatjuk (Kossuth Lajos utca 23-25.), amely mindennek köszönhetően hosszú nyitvatartási idővel (H-P 08.00-18.00, SZ: 08.00-12.00, V: zárva) várja az ügyfeleket.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi

Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz

Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.

2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi

Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt

Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.

2026. Április 28. 16:00, kedd | Belföld

Meghalt Sebő Ferenc előadóművész, zeneszerző, a táncházmozgalom egyik elindítója

Hétfőn kora reggel elhunyt Sebő Ferenc előadóművész, zeneszerző, a táncházmozgalom egyik elindítója - erősítette meg a művész halálhírét Perger László, a Sebő-együttes tagja az MTI-nek.