Hírek

2014. November 08. 07:00, szombat | Helyi
Forrás: Lenger Varga Péter/V-8

Idén is V-8 Kupa – nyeremény felajánlásokat vár a V-8

Idén is, immár ötödik alkalommal rendezi meg november 15-16-án a V-8 Kupa Integrált Úszóversenyt a V-8, mely nyertesek megajándékozásában felajánlásokban kéri a segítséget!

A 2 x 18 futam (fiú-lány) nyerteseinek megajándékozásában eddig is sokan segítették a V-8-at a szentendrei és Szentendre környéki vállalkozások. A november 15-16-i V-8 Kupa Integrált Úszóverseny szervezői szeretnék, ha ez a hagyomány folytatódna, és ebben kérik a segítséget.

Tervek szerint az adományozók választanának egy futamot a 36 közül, és a futam első három helyezettjének ajándékát ők biztosítanák. A futam ezután az Ő nevüket viselné.

Természetesen csak olyan apróságokra (összesen 2-3000 forint értékben) gondol a V-8, melyek illenek a választott korcsoport és nem igényeihez. Cserében minden felajánló neve szerepel majd a partner médiában.