Hírek
2015. Március 26. 07:15, csütörtök |
Helyi
Forrás: lvp/szentendrei rendőrség
Plébánost vert a garázda – keresi a szentendrei rendőrség
Többször megütötte és megrúgta a tahitótfalui plébánost egy férfi Szentendrén a közelmúltban. A rendőrség keresi az elkövetőt, akinek felkutatásában a térfigyelő kamera felvételei is segíthetnek.
A szentendrei rendőrök várják azok jelentkezését, akik a bűncselekménnyel kapcsolatban érdemleges információval rendelkeznek.
A Szentendrei Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya eljárást folytat garázdaság vétség elkövetésének gyanúja miatt ismeretlen tettes ellen.
A jelenleg rendelkezésre álló adatok szerint ismeretlen tettes március 4-én a délelőtti órákban Szentendrén többször megütötte és megrúgta, valamint szidalmazta a tahitótfalui plébánost.

Az ismeretlen tettes 60-65 év közötti, körülbelül 165 centiméter magas, erős testalkatú férfi. Haja őszes és kopaszodó, arca kerek. A bűncselekmény elkövetésekor szarukeretes szemüveget, világos árnyalatú dzsekit és sötét árnyalatú nadrágot viselt.
A férfiról a helyszín közelében lévő térfigyelő kamerák fényképfelvételt készítettek.
A Szentendrei Rendőrkapitányság kéri, hogy aki a képen látható személyt felismeri vagy a bűncselekményről érdemleges információval rendelkezik, jelentkezzen személyesen, vagy telefonon a Szentendrei Rendőrkapitányságon a 06-26/502-400-as telefonszámon, illetve tegyen bejelentést az ingyenesen hívható 06-80-555-111 "Telefontanú" zöld számán (h.-cs.: 8-16, p.: 8-13), vagy a 107, 112 központi segélyhívó telefonszámok valamelyikén.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2026. Február 01. 14:00, vasárnap | Belföld
Orbán Balázs szerint ukrán jólét lesz a magyar jövőből, ha nem vigyázunk
Ha nem vigyázunk, elveszik a magyar jövő és ukrán jólét lesz belőle - jelentette ki a miniszterelnök politikai igazgatója a Digitális Polgári Körök (DPK) által szervezett háborúellenes gyűlésen szombaton Hatvanban.
2026. Február 01. 12:00, vasárnap | Sport
Női vízilabda Eb - Közel az elődöntőhöz a magyar válogatott
A magyar női vízilabda-válogatott 5-4-re kikapott a címvédő holland csapattól a funchali Európa-bajnokság középdöntőjének első fordulójában, az egygólos vereséggel azonban elődöntőbe jut, ha vasárnap győz az izraeliek ellen.
