Hírek
2013. Február 02. 08:00, szombat |
Helyi
Forrás: lvp
Polgármester a Facebookon – személyesen a szentendreiekkel
Mindenki véleménye számít, vallja Dietz Ferenc polgármester, aki egyebek közt ezért csatlakozott a Facebook közösséghez, hogy kötetlenebbül megismerhesse a szentendreiek gondolatait, érzéseit.
Családja buzdítására indított oldalt Dietz Ferenc polgármester a Facebookon, bár mint a városvezető elmondta, egy olyan dinamikusan fejlődő és versenyképes városnak, mint Szentendre, illő, hogy a polgármestere is fent legyen a legnagyobb közösségi oldalon.
Dietz Ferenc facebook oldalán kifejtette, hogy mivel 2013 az új ritmus éve Szentendrén, az új ritmussal pedig együtt jár egy sokkal erőteljesebb dinamikusabb kommunikáció, amiben döntő szerepet kap a facebook is.
„Facebook oldalam célja, hogy minél több információt és minél több érzést tudjak közvetíteni a lakosság számára. Polgármesterként a hivatalos interjúkból, tárgyalásokból, különböző megnyitókból nagyon jól ismernek a szentendreiek. Ezek során is próbálom mindig magam adni, a saját érzéseimet és gondolataimat, de mégis az egy szűkre szabott keret. Igazán az ember nem tud kilépni abból, hogy ő a polgármester, mert ezt szokta meg. A facebook viszont képes az emberibb arcot megmutatni, sokkal szabadabban” – részletezte a polgármester.
Dietz Ferenc hozzátette, hogy az oldalon a legfiatalabbaktól kezdve mindenkinek szeretné megismerni a gondolatát, érzéseit, nemcsak a hivatalos ügyekkel kapcsolatban, hanem a különböző kulturális, zenei és egyéb dolgokkal kapcsolatban is.
„Nagyon fontos és nagyon lényeges, hogy mindenki véleménye számít. Bízom benne, hogy sokan hangot adnak véleményüknek, kritikáiknak az oldalon, és szükségem is van ezekre, hiszen csak a lakosság véleménye mentén tudunk közösen haladni a kitűzött célok felé” – hangsúlyozta a polgármester, akinek már több lakossági kérdés és észrevétel is érkezett oldalára.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 12. 10:38, péntek | Helyi
Két generáció, egy szenvedély: A Mihalik-bajnokcsalád
Ismerjük meg Mihalik Mirát, a még csak tizenhét éves autóversenyzőt.
2025. December 14. 09:04, vasárnap | Életmód
Első alkalommal rendeztek jégvirágkarnevált Debrecenben
Első alkalommal rendeztek jégvirágkarnevált Debrecenben szombaton: az augusztusi hagyományos virágkarnevál téli kistestvéreként megtartott fesztiválra több ezren gyűltek össze a cívisváros központjába.
