Városlista
2025. június 15, vasárnap - Jolán

Hírek

2014. Május 29. 07:30, csütörtök | Helyi
Forrás: fotó: illusztráció

Szúnyoggyérítés június elején Szentendrén

Szúnyoggyérítés június elején Szentendrén

Szentendre területén június 2-án és 3-án illetve június 4-től 6-ig tartalék napokban földi és légi szúnyoggyérítést végez a Városi Szolgáltató Nonprofit Zrt. A felhasznált hatóanyag: deltametrin.

Még szerencsére nincs szúnyoginvázió, de minden évben hosszabb-rövidebb időszakokban igencsak megkeserítik életünket a kis vérszívók. A VSZ Zrt. éppen ezért, pontosabban ennek csökkentéséért június elején földi és légi szúnyoggyérítést is végeztet.

Mindemellett pedig nem árt majd egy-két népi trükkel is készülnünk!

Ezek érdekelhetnek még

2025. Március 19. 07:58, szerda | Helyi

Erdő Péter kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által meggyilkolt vértanú pap boldoggá avatását

Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által 1944-ben meggyilkolt katolikus pap, embermentő boldoggá avatását vértanúság címén.

2025. Június 15. 08:30, vasárnap | Bulvár

Legkorábban június 19-én indulhat újra magyar az űrbe

Legkorábban június 19-én indulhat az Axiom-4 misszió legénysége, köztük Kapu Tibor kutatóűrhajós a Nemzetközi Űrállomásra (ISS) - tette közzé a HUNOR program a Facebook-oldalán szombaton.

2025. Június 14. 09:08, szombat | Külföld

Izraeli légicsapások - Donald Trump amerikai segítséget ígért Izraelnek

Donald Trump amerikai elnök segítséget ígért Izrael védelmében, amennyiben szükségessé válna – az elnök erről pénteken beszélt egy interjúban.

2025. Június 14. 09:07, szombat | Belföld

MKIF: Budapest felé sem lesz felújítás nyáron az M7-esen

Budapest felé sem lesz felújítás nyáron az M7-esen - közölte az MKIF Magyar Koncessziós Infrastruktúra Fejlesztő Zrt. pénteken az MTI-vel.