Hírek

2017. Július 17. 05:00, hétfő | Sport
Forrás: mti - fotó: facebook.com/kissnorbidriver/

Kiss Norbert újra Eb-futamot nyert, második az összetettben

A vasárnapi első futamot a szombatihoz hasonlóan megnyerte, majd a záróversenyen harmadik lett a kétszeres Európa-bajnok Kiss Norbert,

a Tankpool24-Mercedes magyar pilótája a gyorsasági kamion Eb Slovakiaringen rendezett versenyhétvégéjén, Diósförgepatonyban (Orechová Poton).
A 32 éves szombathelyi pilóta a délelőtti időmérő edzésen második lett, majd az első, kora délután rendezett versenyen nagyszerűen rajtolva azonnal átvette a vezetést, s az első pozíciót a leintésig sikerült is megtartania.

Kiss így a késő délutáni negyedik versenyen - amely a hétvége zárófutama volt - nyolcadikként startolt, s remek teljesítményt nyújtva feljött egészen a harmadik helyig.

A magyar versenyző ezzel 51 pontot szerzett a Dunaszerdahely közelében található Slovakiaringen, s az Európa-bajnoki összetett második helyezettjeként várja a folytatást, amelyre a Hungaroringen kerül sor augusztus 26-27-én.

A 3. Kamion Eb és Fesztivál elnevezésű rendezvény szervezői számos családi programmal várják a Mogyoródra kilátogató szurkolókat, akiket az Eb versenyein kívül a luxus sportautókat felvonultató betétfutam, a Blancpain GT Series pilótái is szórakoztatnak majd a Hungaroringen.

Ezek érdekelhetnek még

2017. Szeptember 19. 14:51, kedd | Sport

Ezüstös siker a Dömsödi Autocross Arénában

Palotás Péter - Mitsubishi Colt EVO Dömsöd - 2017.09.03. Levianus Motorsport

2017. Szeptember 19. 07:35, kedd | Sport

Visszavonult a kézilabdázó Iváncsik Tamás, de mégis játszik

Bejelentette visszavonulását Iváncsik Tamás. A győri születésű kézilabdázó a jövőben a sportág utánpótlásában dolgozik, valamint amatőrként játszik majd a másodosztályú Győri ETO-SZESE FKC-ban.

2017. Szeptember 16. 18:25, szombat | Sport

Kiss Norbert első és második szombaton a kamion Eb zolderi hétvégéjén

Az első futamot megnyerte, a másodikon pedig csapattársa mögött második lett a kétszeres Európa-bajnok Kiss Norbert, a Tankpool24-Mercedes magyar pilótája a kamion Eb belgiumi Zolderben zajló versenyének szombati napján.

2017. Szeptember 16. 18:24, szombat | Sport

Vettelé a pole pozíció, Hamilton csak ötödik Szingapúrban

A négyszeres világbajnok Sebastian Vettel, a Ferrari német pilótája nyerte a Forma-1-es Szingapúri Nagydíj időmérő edzését szombaton, így a vasárnapi futamon ő indulhat az élről.