Városlista
2026. június 12, péntek - Villő

Hírek

2018. November 22. 17:10, csütörtök | Belföld
Forrás: police.hu

13 éves lányt szólított le és szeméremsértően viselkedett

13 éves lányt szólított le és szeméremsértően viselkedett

Rövid időn belül elfogták a mosonmagyaróvári rendőrök azt a férfit, aki a gyanú szerint szeméremsértően viselkedett miközben leszólított egy 13 éves lányt.

Bejelentés érkezett a rendőrségre november 20-án 8 órakor arról, hogy egy gyermekkorú iskolást megszólított egy kocsiban ülő hiányos ruházatú férfi. A kiérkező rendőröknek a diáklány elmondta, hogy az autó vezetőülése mellett ülő ismeretlen férfi kinyitotta a kocsi ajtaját és szeméremsértő cselekménye közben odahívta magához őt. A 13 éves tanuló megijedt és elfutott.

Az iskolában a diák jelezte tanárának az esetet, aki bejelentést tett a rendőrségre. A rendőrök széleskörű adatgyűjtést és tanúkutatást végeztek, amely során 24 órán belül beazonosították, majd elfogták és a rendőrkapitányságra előállították a 35 éves helyi lakost. A nyomozók a férfit szeméremsértés bűntettének megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 12. 15:00, péntek | Belföld

Ötvenhatan tettek esküt Magyarország hivatalos mentőcsapatánál, a HUNOR-nál

A katasztrófavédelem központi mentőszervezeténél 56-an tettek esküt, miután részt vettek egy háromnapos szimulációs gyakorlaton Hajdúszoboszlón, a Katasztrófavédelmi Kiképző- és Raktárbázison -

2026. Június 12. 12:00, péntek | Belföld

NAV: július 1-től hatályba lép a 3 eurós uniós vámszabály

Július 1-től Magyarországon is érvényesek az új uniós vámszabályok: az EU-n kívüli webáruházból rendelt, 150 euró alatti értékű csomagokban lévő áruféleségek után 3 eurós vámot kell fizetni

2026. Június 11. 13:00, csütörtök | Belföld

Vitézy Dávid: felveszik a kesztyűt a lassújelekkel szemben

Felveszik a kesztyűt a lassújelekkel szemben, ezen a nyáron a MÁV-nál olyan pályafelújítási program indult, amelynek célja, hogy legalább a legfontosabb, legnagyobb forgalmú vasútvonalakon csökkenjenek a lassújelek