Hírek
2011. Október 24. 07:13, hétfő |
Külföld
Forrás: MTI
30 métert zuhantak a leszakadt hídról – legalább 32-en meghaltak

Egy földrengésben korábban megsérült híd szakadt le szombaton este Észak-Indiában, legalább 32 ember meghalt, és 130 megsebesült, köztük sok gyerek.
Sokan a 30 méter mélységben fekvő folyóba zuhantak, a halottak között hat gyermek is volt. Az 1942-ben épült, 30 méter hosszú fahídon több mint 150 ember két közeli rendezvényre haladt. A teaültetvényeiről híres Dardzsiling régióban lévő híd tartószerkezete még egy szeptemberi földrengésben sérült meg.
Vasárnap további áldozatok után kutattak a folyó mentén – közölte a nyugat-bengáliai rendőrség.
MTI
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 30. 07:33, szerda | Külföld
Fegyveres támadás történt egy New York-i felhőkarcolóban, többen meghaltak
Két biztonsági őr és két irodai alkalmazott halt meg a New York-i felhőkarcolóban hétfő este történt fegyveres támadásban – derül ki az erőszakos cselekménnyel kapcsolatban kedden nyilvánosságra hozott részletekből.
2025. Július 29. 07:45, kedd | Külföld
Parajd - Bevezették a Korond-patak vizét a bánya fölött megépített csőrendszerbe
Bevezették hétfő hajnalban az elárasztott parajdi sóbánya fölött folyó Korond-patak vizét az ebből a célból épített csőrendszerbe, és ezzel végéhez közelednek a bányánál zajló sürgősségi munkálatok
2025. Július 29. 07:38, kedd | Külföld
Donald Trump bejelentette, hogy 10-12 napos határidőt szab a háború megállítására
Donald Trump amerikai elnök hétfőn közölte, hogy új, 10-12 napos határidőt szab az ukrajnai háború megállítására, amivel lerövidítette a július közepén általa adott 50 napos határidőt.
2025. Július 28. 07:57, hétfő | Külföld
Izrael naponta tízórás humanitárius szünetet tart a Gázai övezetben
Az izraeli hadsereg naponta tíz órán át \"humanitárius szünetet\" tart a harcokban a Gázai övezet több térségben – jelentette be az izraeli hadsereg (IDF) vasárnap reggel.