Hírek
2014. November 27. 07:23, csütörtök |
Helyi
Forrás: Szentendrei rendőrség
A gyámhivatal ügyintézőjére támadt egy pomázi nő
Nem értett egyet a gyámhivatal ügyintézőjével, ezért kiabálni kezdett vele és többször meglökte egy pomázi nő a közelmúltban. Az esetből rendőrségi ügy lett, mely vádemelési javaslattal zárult.
A Szentendrei Rendőrkapitányság Vizsgálati Osztálya közfeladatot ellátó személy elleni erőszak bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott eljárást K. Béláné 57 éves pomázi lakos ellen.
A rendelkezésre álló adatok alapján a gyámhivatal ügyintézője október 3-án kereste fel otthonában az asszonyt, hogy meggyőződjön róla, életkörülményei megfelelőek-e ahhoz, hogy születendő unokája ott nőhessen fel. A gyanúsított nem értett egyet az ügyintéző által szükségesnek tartott feltételekkel, ezért kiabálni kezdett vele és többször meglökte.
A nyomozóhatóság az eljárást a napokban befejezte és vádemelési javaslattal élt a Szentendrei Járási Ügyészségen.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Április 07. 15:00, kedd | Külföld
Iráni konfliktus - Donald Trump: Irán vezetői úgy tűnik, megegyezési szándékkal tárgyalnak az Egyesült Államokkal
Úgy tűnik, Irán vezetői megegyezési szándékkal vesznek részt az Egyesült Államokkal zajló tárgyalási folyamatban – közölte hétfőn Donald Trump amerikai elnök.
2026. Április 07. 13:00, kedd | Belföld
Rogán szerint ilyen válságos időkben nem szabad kormányt váltani
Nem szabad kockáztatni, és nem szabad egy ilyen válsághelyzetben rábízni az országot olyanokra, akik veszélyes döntéseket tudnak hozni - hangsúlyozta a Miniszterelnöki Kabinetirodát vezető miniszter vasárnap a Hír TV-n.
2026. Április 07. 13:00, kedd | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: a Magyar Honvédség képes és készen áll, hogy megvédje a gázvezetéket
A Magyar Honvédség képes és készen áll arra, hogy megvédje a gázvezetéket - írta a honvédelmi miniszter húsvéthétfőn közösségi oldalán, a vasárnapi Török Áramlat elleni szabotázsakcióra reagálva.
