Hírek
2014. Április 04. 09:07, péntek |
Helyi
Forrás: lvp
A Lakástárlat is a teremőr akcióban
Művészek, sportolók, zenészek, műpártolók, egyetemi oktatók is szerepet vállalnak a Ferenczy Múzeum civil teremőr programjában, melyben részt vesz a Szentendrei Lakástárlat is szombaton,
A Szentendrei Lakástárlat is részt vesz a Ferenczy Múzeum civil teremőrök tavaszi nyitóprogramján. A Lakástárlat az Ámos Imre – Anna Margit Múzeumban április 5-én, szombaton 16-18 óra között Kósz Zoltán olimpikonnal és a Kopé UVSE vízilabdázóival biztosítja a teremőrzést. Tárlatvezetést pedig Kopin Katalin művészettörténész tart.
Majd a múzeum udvarán a Lauder Zeneiskola Z’mirim zenekara koncertezik klezmer dallamokat játszva.
Helyszín: Ámos Imre – Anna Margit Múzeum (Szentendre, Bogdányi utca 10.)
Időpont: április 5. szombat 16.00-18.00 óráig.
Kapcsolódó cikk:
Vízilabdázók és művészek múzeumi teremőri szerepben Szentendrén
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 28. 07:51, csütörtök | Helyi
Bajnokok Ligája - Elindultak a budapesti döntő előkészületei
A Puskás Arénában lezajlott a labdarúgó Bajnokok Ligája budapesti döntőjének előkészületeit beindító első munkaértekezlet.
2025. Augusztus 17. 00:00, vasárnap | Helyi
Vida Beni ismét gokartban!
Augusztus közepén rendezték az RMC Hungary Gokart Országos Bajnokság IV. fordulóját, ezúttal Kecskeméten.
2025. Október 29. 16:10, szerda | PR
Nemzetközi elismerést kapott a nyugdíjfókuszú influenszerkampány
A K&H tavalyi edukációs kampánya, a „Csingisz nyugdíjkihívása”, Bronz Drum díjat nyert a Golden Drum nemzetközi reklámfesztiválon.
2025. Október 29. 07:34, szerda | Sport
Magyar-ír - Minden jegy elkelt
Elfogytak a rendelkezésre álló jegyek a magyar labdarúgó-válogatott utolsó világbajnoki selejtezőmérkőzésére, melyet az ír csapattal játszik november 16-án, a Puskás Arénában.
