Városlista
2024. május 19, vasárnap - Ivó, Milán

Hírek

2013. Április 05. 10:38, péntek | Helyi

Álláspályázat az önkormányzatnál

Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal pályázatot hirdet pénzügyi ügyintézői feladatok ellátására. Az érdeklődők április 18-áig jelentkezhetnek.

Pályázati feltételek:
• magyar állampolgárság;
• cselekvőképesség;
• büntetlen előélet;
• felhasználói szintű MS Office
• vagyonnyilatkozattételi eljárás lefolytatása
• középiskolai végzettség és közgazdasági szakképzettség vagy pénzügyi – számviteli szakképesítés
• mérlegképes könyvelői végzettség

A jelentkezéshez csatolni kell:
• szakmai önéletrajzot;
• motivációs levelet;
• három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítványt;
• iskolai és egyéb szakképesítések másolatát,
• nyilatkozatot arról, hogy a benyújtott pályázatot a pályázati eljárásban résztvevők megismerhetik
A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
• számviteli területen szerzett gyakorlat
• önkormányzatnál pénzügyi területen szerzett szakmai tapasztalat,
• szentendrei, kistérségi helyismeret

Ellátandó feladatok:
• cél és címzett támogatások nyilvántartása, lehívása, elszámolása
• alszámlák könyvelése
• pályázati elszámolások számla könyvelése
• beruházásokhoz és felújításokhoz kapcsolódó pénzügyi – számviteli feladatok
• ellátása
• az önkormányzat számviteli feladatainak ellátása, éves és időszaki beszámoló készítés
• az önkormányzat gazdálkodásának nyilvántartása, könyvelése
• a központi költségvetéssel történő elszámolások, jelentések, igénylések lebonyolítása;
• intézményi gazdálkodás koordinálása;
• az önkormányzat számlázási tevékenységének bonyolítása

Bérezés: a Közszolgálati tisztviselők jogállásáról szóló 2011. évi CXCIX. törvény szerint.

A közszolgálati jogviszony időtartama: határozatlan idejű közszolgálati jogviszony, próbaidő 6 hónap

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

A pályázat benyújtásának határideje: 2013. április 18.

A pályázat elbírálásának határideje: 2013. április 30.

A munkakör betölthető: pályázat elbírálását követően azonnal

Munkavégzés helye: Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal, 2000 Szentendre, Városház tér 3.

A pályázatok benyújtásának módja: Postai úton, a pályázatnak a Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal címére történő megküldésével (2000 Szentendre, Városház tér 3.). Kérjük a borítékon feltüntetni a munkakör megnevezését: pénzügyi ügyintéző

A pályázati kiírással kapcsolatban további információt Puhl Márta irodavezető nyújt a 26/503-373-as telefonszámon.

Ezek érdekelhetnek még

2024. Május 19. 17:32, vasárnap | Belföld

Hajóbaleset Verőcénél - BRFK: továbbra is keresik az eltűnteket

Továbbra is keresik a szombat éjjeli dunai hajóbalesetben eltűnteket, a Verőcétől délre található teljes magyarországi folyószakaszon

2024. Május 19. 17:10, vasárnap | Sport

Emilia Romagna Nagydíj - Verstappen győzött Imolában

A címvédő és háromszoros világbajnok Max Verstappen, a Red Bull versenyzője nyerte a Forma-1-es Emilia Romagna Nagydíjat vasárnap, ezzel tovább növelte az előnyét az összetettben.

2024. Május 18. 16:00, szombat | Belföld

Baleset-tűz

Meghalt egy ember egy dombóvári háztűzben

2024. Május 18. 11:00, szombat | Sport

RÖVIDHÍR!

3x3-as olimpiai selejtező - Győzött a férfi válogatott, szombaton dől el a továbbjutás