Hírek
2014. Február 10. 07:44, hétfő |
Helyi
Forrás: lvp/PMRFK
Ausztriában lopott ékszereket a leányfalui tolvaj – elfogták - VIDEÓ
Elfogták azt a leányfalui férfit a minap, akit Ausztriában köröztek a Pest megyei rendőrök a Nemzeti Adó- és Vámhivatal Merkúr Bevetési Egység munkatársaival együtt.
A Pest Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Osztály Célkörözési Alosztálya a Nemzeti Adó- és Vámhivatal Merkúr Bevetési Egység munkatársainak segítségével február 4-én Budapesten elfogta azt a 37 éves leányfalui férfit, aki ellen az osztrák hatóságok még tavaly május 13-án európai elfogatóparancsot adtak ki.
É. Attila a megalapozott gyanú szerint 2013. április 23-án a hajnali órákban két társával együtt betört egy, az ausztriai Steyr városában található ékszerboltba és onnan különböző ékszereket tulajdonított el közel 400 ezer euró értékben. A férfi társait a bűncselekmény elkövetése után még Ausztriában elfogták a helyi rendőrök.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 12. 10:38, péntek | Helyi
Két generáció, egy szenvedély: A Mihalik-bajnokcsalád
Ismerjük meg Mihalik Mirát, a még csak tizenhét éves autóversenyzőt.
2025. December 13. 07:10, szombat | Bulvár
Leprás megbetegedést igazoltak Kolozsváron egy ázsiai nőnél
Leprás megbetegedést igazoltak Kolozsváron egy ázsiai fiatal nőnél, további három lepragyanús társa pedig még megfigyelés alatt áll - közölte pénteken a Maszol.ro kolozsvári hírportál.
2025. December 13. 07:10, szombat | Külföld
Ukrajnai háború - Az Európai Unió tartósan befagyasztja az orosz állami vagyont
Az uniós tagállamok kormányait tömörítő Tanács úgy döntött, hogy meghatározatlan időre megtiltja az EU területén befagyasztott, az Orosz Központi Bankhoz tartozó eszközök Oroszországba történő visszautalását
2025. December 13. 07:09, szombat | Belföld
NAV: év végéig érdemes a kisvállalati adót választani
Jövőre még több cég választhatja a kisvállalati adót (kiva), ugyanis megduplázódik a belépési határ.
