Hírek
2019. December 06. 12:48, péntek |
Külföld
Forrás: mti
Az egészségügy és a Brexit érdekli leginkább a brit választókat

Az egészségügy helyzete és a Brexit érdekli leginkább a brit választókat - mondta Magyarics Tamás külpolitikai szakértő péntek reggel az M1 csatornán.
A szakértő elmondta, a december 12-ei választások előtt a Munkáspárt azt ígérte, hogy növelni fogja az egészségügyre szánt kiadásokat, míg a konzervatívok az egészségügyi dolgozók létszámát bővítenék.
A Brexit esetében a konzervatívok a 2020. január 1-jei kilépést ígérik, míg a Munkáspárt az unió elhagyásának újratárgyalásával kampányol.
Magyarics Tamás elmondta azt is, hogy Jeremy Corbynnak, a Munkáspárt vezetőjének támogatottsága nagyon alacsony, a pártja is népszerűbb nála, miközben Boris Johnson miniszterelnök - a felmérések szerint - elfogadottabb, mint a Konzervatív Párt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 14. 09:08, szombat | Külföld
Izraeli légicsapások - Donald Trump amerikai segítséget ígért Izraelnek
Donald Trump amerikai elnök segítséget ígért Izrael védelmében, amennyiben szükségessé válna – az elnök erről pénteken beszélt egy interjúban.
2025. Június 14. 09:03, szombat | Külföld
Izraeli légicsapások – Irán péntek este két hullámban ballisztikus rakétákkal támadta Izraelt
Irán péntek este két hullámban ballisztikus rakétákkal támadta Izraelt- jelentette a helyi média.
2025. Június 13. 06:33, péntek | Külföld
Izrael megtámadta Iránt, célja Teherán nukleáris fegyverkezésének leállítása
Izrael légicsapásokat mért Iránra péntek hajnalban, hogy megakadályozza Teherán nukleáris fegyverkezését.
2025. Június 12. 07:32, csütörtök | Külföld
A Pentagon rekordszintre növelné az Egyesült Államok védelmi költségvetését a következő pénzügyi évre
A Pentagon csaknem nyolcadával, rekordszintre növelné az Egyesült Államok védelmi költségvetését az októberben kezdődő 2026-os pénzügyi évre.