Városlista
2025. augusztus 21, csütörtök - Sámuel

Hírek

2015. Június 05. 18:04, péntek | Helyi
Forrás: MTI

Baleset miatt lezárás a 11-es út szentendrei szakaszán

Baleset miatt lezárás a 11-es út szentendrei szakaszán

Frontálisan ütközött össze két személyautó a 11-es főúton Szentendre belvárosában péntek délután. teljes útzár mellett helyszíneltek a rendőrök - közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság a honlapján.

Csámpai Attila, a megyei katasztrófavédelem szóvivője korábban elmondta, hogy a baleset a főút és a Barackvirág utca kereszteződésében történt. Mindkét autóban csak a sofőr ült, mindketten súlyosan megsérültek. Egyikükhöz csak a kocsi ajtajának levágása után fértek hozzá a helyi tűzoltók, illetve a mentők, akik mindkét sofőrt kórházba vitték.

Az Útinform tájékoztatása szerint a 11-es főút 23-as kilométerének környékén már járhatóak a sávok, de az érintett szakaszon még mindig lassú az előrejutás.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 24. 07:25, csütörtök | Helyi

95 907-en nyertek felvételt a magyar felsőoktatásba

Az elmúlt másfél évtized legsikeresebb felvételije az idei, 95 907-en nyertek felvételt a sikeres, megújult magyar felsőoktatásba

2025. Augusztus 21. 17:17, csütörtök | PR

Feltöltődés testnek és léleknek: Cozombolis Péter a Szigetvári Gyógyfürdőben

A Szigetvári Gyógyfürdő ismét a figyelem középpontjába került

2025. Augusztus 21. 08:05, csütörtök | Belföld

Ilyen volt az augusztus 20-i tűzijáték

2025. Augusztus 21. 08:04, csütörtök | Életmód

Farkas Bertalan és Kapu Tibor kapta a Magyar Szent István Rendet

Farkas Bertalan és Kapu Tibor kutatóűrhajósok vehették át a Magyar Szent István Rend kitüntetést az augusztus 20-i állami ünnepen Sulyok Tamás köztársasági elnöktől a Sándor-palotában.