Hírek
2022. Május 21. 08:19, szombat |
Belföld
Forrás: mti/fotók: MTI/Varga György
Balesetben meghalt egy segédmotorosos Nagykanizsán
Balesetben meghalt egy segédmotoros kerékpárt vezető 60 éves férfi Nagykanizsán péntek este - közölte a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.
A férfi járművével a Dózsa György út és a Sugár út kereszteződésében egy személykocsival ütközött, amelyet egy helybéli nő vezetett. A nő ezután autójával továbbhajtott és egy lakóház falának csapódott.
A segédmotoros olyan súlyosan megsérült, hogy a kórházba szállítása után meghalt - olvasható a közleményben.


Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 03. 15:00, péntek | Belföld
Gajdos László: szabályszegő és egészséget veszélyeztető üzemeknek nincs helyük Magyarországon
2026. Július 03. 14:00, péntek | Belföld
Sándor-palota: a Velencei Bizottság tagjaival tárgyalt az államfő Budapesten
Sulyok Tamás köztársasági elnök csütörtökön a Velencei Bizottság tagjaival tárgyalt Budapesten - tájékoztatta a Sándor-palota az MTI-t.
2026. Július 03. 13:00, péntek | Belföld
Kormányszóvivő: október 22-én nyilvánosak lesznek az elmúlt rendszer egyes titkosszolgálati iratai
2026. Július 03. 07:28, péntek | Belföld
Magyar Péter: az iskolakezdési támogatás első részletét augusztus végéig utalják
Az iskolakezdési támogatás első részletét, 50 ezer forintot augusztus 24-ig utalja a Magyar Államkincstár - közölte a miniszterelnök csütörtökön a Facebook-oldalán közzétett videójában.
