Városlista
2026. június 12, péntek - Villő

Hírek

2019. Március 25. 05:00, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Bozóttüzek miatt nem jártak a vonatok Cegléd és Szolnok között

Bozóttüzek miatt nem jártak a vonatok Cegléd és Szolnok között

Több helyen lángra kapott az avar és a bozót Cegléd és Szolnok vasútállomás között vasárnap délután, a tűz miatt a katasztrófavédelem leállíttatta a vonatközlekedést - tájékoztatta a Mávinform az MTI-t.

A közlemény szerint Cegléd és Szolnok között pótlóbuszok szállították az utasokat. A záhonyi vonal távolsági vonatai kerülővel, Újszász felé közlekedtek.

A Budapest-Cegléd-Szolnok-Debrecen-Záhony fővonalon utazóknak jelentősen hosszabb menetidővel kellett számolniuk.

A katasztrófavédelem az MTI-hez eljuttatott közleményében azt írta: a nádas és az aljnövényzet kapott lángra a vasúti sínek mentén vasárnap délután Abony közelében. A helyszínre a szolnoki hivatásos tűzoltókat riasztották.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 11. 13:00, csütörtök | Belföld

Vitézy Dávid: felveszik a kesztyűt a lassújelekkel szemben

Felveszik a kesztyűt a lassújelekkel szemben, ezen a nyáron a MÁV-nál olyan pályafelújítási program indult, amelynek célja, hogy legalább a legfontosabb, legnagyobb forgalmú vasútvonalakon csökkenjenek a lassújelek

2026. Június 11. 11:00, csütörtök | Belföld

Magyar Péter: Sulyok Tamás nem állt ki a bántalmazott gyerekek vagy az üldözött civilek mellett

Sulyok Tamás egyszer sem állt ki a bántalmazott gyerekek vagy az orbáni hatalom által üldözött civilek és a jogállam mellett, de a saját pozíciója miatt minden nap külföldön panaszkodik