Hírek

2016. December 15. 08:00, csütörtök | Helyi sport
Forrás: Nemzeti Sport

Budakalász legyőzte Csurgót is

Továbbra is remekel a CYEB Budakalász, a K&H férfi kézilabdaliga újonca szerdán 24–21-re legyőzte hazai pályán a Csurgót. A tabellán így az ötödik helyre került.

A fordulatos mérkőzésen a Csurgó négygólos hátrányban is volt az első félidőben, a másodikban pedig hiába vette át a vezetést negyedórával a vége előtt, az utolsó 14 percben csak két gólt lőtt. A Budakalász vezére a 11 gólos Nagy Bence volt.

K&H FÉRFI KÉZILABDALIGA
ALAPSZAKASZ, A 9. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
CYEB BUDAKALÁSZ–CSURGÓI KK 24–21 (15–12)
Budakalász, 300 néző. V: Bacs, Bóna
BUDAKALÁSZ: VÁCZI – Tóth Á. 2, Holdos 1, Mazák 1, NAGY B. 11 (3), Czina, BOHÁCS 4. Csere: Tamási, BOROS (kapusok), Rédai, Józsa M. 1, Halász M., KONCZ 4. Edző: Horváth Attila
CSURGÓ: BARTUCZ – Hornyák 1, Asztrasapkin 1 (1), Oslak 3, J. Mikita, Pordán, RADJENOVICS 5 (1). Csere: GAZDAG 5 (1), Hadziomerovic 3, Faluvégi 2, Pazin 1, Varjú, Jerebie, Halász L. Edző: Sótonyi László
Az eredmény alakulása. 7. perc: 1–3. 14. p.: 6–4. 18. p.: 7–7. 24. p.: 10–9. 28. p.: 11–11. 39. p.: 18–15. 45. p.: 18–19. 49. p.: 20–20
Kiállítások: 12, ill. 12 perc
Hétméteresek: 4/3, ill. 5/3
MESTERMÉRLEG
Horváth Attila: – A felkészülési gondjaink ismeretében fantasztikus teljesítményt nyújtottunk, csodálatos eredményt értünk el. Ehhez mindenki hozzátett valamit.
Sótonyi László: – Amire készültünk, azt nyomokban tudtuk megvalósítani. Ilyen kevés góllal nem lehet mérkőzést nyerni.

Fotó: CYEB Budakalász

Ha érdekelnek a hasonló tartalmú cikkek, lájkold a Facebook oldalunkat: Infováros Szentendre ... és ne felejtsd el a cikket megosztani az ismerőseiddel, hogy ők is elolvashassák azt.

Ezek érdekelhetnek még

2024. Április 30. 08:30, kedd | Belföld

MÁV-Volán: május 1-jén ünnepnapi menetrend szerint közlekednek a vonatok

Május elsején a vonatok az ünnepnapi menetrend szerint közlekednek, másnap már a megszokott munkanapi menetrend érvényes - tudatta a MÁV Zrt. kedden az MTI-vel.

2024. Április 30. 08:28, kedd | Belföld

Maruzsa Zoltán: cél a köznevelés digitalizációja

A kormány ebben a ciklusban a magyar köznevelés digitalizációját tűzte ki célul - jelentette ki a Belügyminisztérium köznevelési államtitkára hétfőn Szolnokon.

2024. Április 30. 08:26, kedd | Belföld

Agrárminiszter: a brüsszeli elit feláldozta az európai gazdálkodókat a környezetvédelem oltárán

A brüsszeli elit feláldozta az európai gazdálkodókat a környezetvédelem oltárán, tehát alapvető változásra van szükség az uniós mezőgazdasági politikában, ami csak a jelenlegi brüsszeli elit leváltásával érhető el

2024. Április 30. 06:00, kedd | Belföld