Hírek
2016. Március 24. 13:00, csütörtök |
Helyi
Forrás: Szentendrei Rendőrkapitányság
Bűnmegelőzési előadások az általános iskolában

A Barcsay Jenő Általános Iskolában a biztonságos internetezésről tartottak előadást a szentendrei rendőrök.
A Szentendrei Rendőrkapitányság Vizsgálati Osztályának vizsgálója, valamint a Barcsay Jenő Általános Iskola iskolarendőre a napokban az iskola 7. és 8. osztályos tanulóinak a biztonságos internetezés témakörében bűnmegelőzési előadást tartottak. Ennek során a diákok a rendőröknek feltehették kérdéseiket arról, hogyan használják biztonságosan a világhálót annak érdekében, hogy ne válhassanak bűncselekmény áldozatává.
Fotó: Szentendrei Rendőrkapitányság
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 24. 07:25, csütörtök | Helyi
95 907-en nyertek felvételt a magyar felsőoktatásba
Az elmúlt másfél évtized legsikeresebb felvételije az idei, 95 907-en nyertek felvételt a sikeres, megújult magyar felsőoktatásba
2025. Július 31. 07:49, csütörtök | Külföld
Hszi Csin-ping: Kína gazdasága továbbra is komoly kihívásokkal néz szembe
Kína gazdasága továbbra is komoly kockázatokkal és kihívásokkal néz szembe - figyelmeztetett Hszi Csin-ping kínai államfő a Kínai Kommunista Párt legfelső döntéshozó testületének szerdai ülésén Pekingben.
2025. Július 31. 07:47, csütörtök | Életmód
Csalók élnek vissza az OTP Bank egyik vezetőjének nevével
Az OTP Bank egyik vezetőjének nevével visszaélve, magukat rendőröknek kiadó csalók videóhívásban keresik meg az ügyfeleket, hogy pénzt szerezzenek tőlük - hívta fel a figyelmet a pénzintézet szerdán.
2025. Július 31. 07:47, csütörtök | Belföld
15 százalékkal emelkedik a bére minden kormánytisztviselőnek, aki a területi közigazgatásban dolgozik
A kormány szerdai ülésén döntött arról, hogy szeptember 1-jétől 15 százalékkal emelkedik a bére minden kormánytisztviselőnek, aki a területi közigazgatásban dolgozik