Hírek
2018. Február 15. 12:47, csütörtök |
Kék hírek
Forrás: mti
Kiszimatolta a csempészcigit a kutya Hegyeshalomnál
Ötszáz doboz adózatlan cigarettát találtak egy román kisbuszban az M1-es autópályán Hegyeshalom közelében
- tájékoztatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) Győr-Moson-Sopron Megyei Adó- és Vámigazgatóságának sajtószóvivője csütörtökön az MTI-t. Kovács Mária elmondta, hogy a tízezer szál cigarettát a NAV keresőkutyája találta meg a napokban a kisbusz ellenőrzése közben, a jármű rakterének hátsó részében.
A sofőr és utasa tagadta, hogy az előkerült cigarettáról tudtak volna.
A dohányárut a pénzügyőrök lefoglalták, az ügyben jövedéki eljárást indítottak és két román állampolgár ellen költségvetési csalás gyanúja miatt feljelentést tettek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 26. 06:58, hétfő | Kék hírek
Életveszélyes a jégen tartózkodni!
Életveszélyes a jégen tartózkodni, az enyhülő időjárásban olvad a természetes vizek jege, ezért senki ne menjen a jégre - figyelmeztetett az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság szóvivője vasárnap.
2026. Január 22. 07:36, csütörtök | Kék hírek
A Netflix nevében is próbálkoznak a csalók - Ne dőljön be!
Az elmúlt napokban több bejelentés is érkezett, mert a csalók egy népszerű televíziós szolgáltató nevében előfizetéseket kötöttek, felhasználva a sértettek nevét, bankkártyaadatait.
2026. Január 07. 07:52, szerda | Kék hírek
ORFK: a hétfői havazásban csaknem háromszorosára nőtt a balesetek száma
A hétfői havazásban csaknem háromszorosára nőtt a közúti közlekedési balesetek száma
2025. December 31. 07:33, szerda | Kék hírek
A NAV nevével visszaélve támadnak adathalász csalók
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) nevével visszaélve támadnak az adathalászatra specializálódott csalók, akik adó-visszatérítés lehetőségével kecsegtetik áldozataikat - közölte az adhatóság kedden az MTI-vel.
