Hírek
2014. Május 06. 07:33, kedd |
Helyi
Forrás: MTI/MTI Fotó: Lakatos Péter
Csúnya baleset: ketten sérültek meg a Szentendrei úton – FOTÓK
Baleset miatt nagy volt a torlódás a Szentendrei úton, a Budapestről kifelé vezető irányban hétfő délután - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság az MTI-vel.
Tájékoztatásuk szerint két személyautó ütközött össze a Szentendrei úton, a Kaszásdűlő HÉV-megállónál. A balesetben ketten megsérültek. Az egyik autó korábban füstölt, ezért annak motorterét hőkamerával átvizsgálták a fővárosi tűzoltók - tették hozzá. A baleset helyszínénél csak egy sávon haladt a forgalom, ezért lassú haladásra és torlódásra kellett készülni - tudatta az OKF.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Április 28. 16:00, kedd | Belföld
Meghalt Sebő Ferenc előadóművész, zeneszerző, a táncházmozgalom egyik elindítója
Hétfőn kora reggel elhunyt Sebő Ferenc előadóművész, zeneszerző, a táncházmozgalom egyik elindítója - erősítette meg a művész halálhírét Perger László, a Sebő-együttes tagja az MTI-nek.
