Hírek
2015. December 02. 14:55, szerda |
Helyi
Forrás: Police.hu
Dunakeszin húszezreseket nyomtattak
A gyanú szerint három hónap alatt körülbelül 6 millió forint értékben gyártottak hamis pénzt.
A Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda pénzhamisítás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást – bűnügyi őrizetbe vételük mellett – egy 33 éves budapesti, egy 33 éves, egy 25 éves, egy 42 éves dunakeszi férfi, valamint - szabadlábon hagyása mellett - egy 24 éves budapesti nő ellen.
A gyanúsítottak 2015. szeptembere óta hamis 20.000 forintos bankjegyeket gyártottak, majd hoztak forgalomba körülbelül 6 millió forint értékben.
Az öt személy elfogására 2015. december 1-jén került sor. Gépjárművükben, valamint a náluk megtartott házkutatás során a nyomozók hamis bankjegyeket, illetve a hamisításhoz szükséges eszközöket találtak és foglaltak le.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 09. 10:26, kedd | Helyi
Csajok Miniben…, de nem úgy!
Beszélgetés Buza Zsuzsa rallyversenyzővel az 59. Mecsek Rally előtt.
2026. Május 28. 08:00, csütörtök | Helyi
Vitézy Dávid: újra elérhető az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer
Újra elérhető szerdától az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer (EMIG) - közölte a közlekedési és beruházási miniszter szerdán a Facebook-oldalán.
2026. Május 24. 12:00, vasárnap | Helyi
Labdarúgó NB I - Robbie Keane távozik a Ferencvárostól
Távozik posztjáról Robbie Keane, a labdarúgó Fizz Ligában ezüstérmes Ferencváros vezetőedzője - adta hírül szombat délután a zöld-fehér klub a honlapján megjelent közleményben.
2026. Május 22. 11:00, péntek | Helyi
Varga Mihály: eredményesen működött az MNB az utóbbi több mint egy évben
Eredményesen működött az utóbbi több mint egy évben az alapfeladatai ellátására összpontosító Magyar Nemzeti Bank (MNB) - mondta Varga Mihály jegybankelnök a Kell még mondanom valamit, Ildikó? podcast csütörtöki adásában.
