Városlista
2025. október 30, csütörtök - Alfonz

Hírek

2012. Július 19. 10:18, csütörtök | Belföld
Forrás: MTI

Egy sávon halad a forgalom az M7-es autópályán Polgárdinál

Egy sávon halad a forgalom az M7-es autópályán Polgárdinál

A külső sávban már halad a forgalom az M7-es autópálya Budapest felé vezető oldalán, a 77-es kilométer közelében Polgárdinál, azon a szakaszon, ahol a csütörtök kora reggel baleset miatt teljes útzár volt; a balesetnek egy életveszélyes sérültje van - mondta a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-nek.

Németh-Kész Mónika rendőr őrnagy tájékoztatása szerint az érintett útszakaszon a kora reggeli balesetet megelőzően hajnalban három teherautó karambolozott. A forgalom emiatt lelassult, feltorlódott, egy nagy sebességgel haladó gépkocsi pedig fékezés nélkül belerohant a kocsisor végén haladó kamionba, s 11 méteren tolta maga előtt.
A katasztrófavédelem ügyeletese korábban arról beszélt, hogy két kamion is érintett a balesetben.
A megyei rendőrség szóvivője azt mondta, a balesetet okozó gépkocsi életveszélyesen megsérült vezetőjét a tűzoltók szabadították ki a roncsból. A kamionsofőr nem sérült meg.
Az érintett útszakaszon a helyszínelés és a műszaki mentés idejére teljes útzár volt.
A rendőrségi szóvivő tájékoztatása szerint ennek a karambolnak a kapcsán rövid időre le kellett zárni az autópálya Balaton felé vezető sávjának a baleset helyszínével párhuzamos szakaszát is, mivel a törmelékek beszennyezték az ottani belső sávot.

Címkék: Baleset-közút

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 30. 07:34, csütörtök | Belföld

Miniszteri biztos: országszerte folyik a vasútállomások felújítása

2025. Október 30. 07:29, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor: megindítjuk a háborúellenes országjárást

Megindítjuk a háborúellenes országjárást - erről posztolt Orbán Viktor miniszterelnök szerdán a Facebook-oldalán.

2025. Október 29. 07:33, szerda | Belföld

Ukrajnaellenes szövetséget hozna létre Szlovákia, Csehország és Magyarország

Magyarország meg akarja erősíteni politikai szövetségeit Brüsszelben, és azon dolgozik, hogy Csehországgal és Szlovákiával összefogva szövetséget hozzon létre az Európai Unióban, hogy megállítsa Brüsszel ukránpolitikáját