Városlista
2025. július 31, csütörtök - Oszkár

Hírek

2019. Július 26. 08:02, péntek | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Egyre többen fogadnak esküvőszervezőt

Egyre többen fogadnak esküvőszervezőt

Egyre többen fogadnak esküvőszervezőt, de még mindig nagyobb arányban szervezik a párok maguknak ezt az eseményt - közölte Déri Annamária esküvőszervező pénteken az M1 csatornán.

Azt mondta, az esküvő szervezését legalább egy évvel az időpont előtt kell elkezdeni, így kevesebb kompromisszumot kell kötni.

Először a helyszínt kell kiválasztani, utána az anyakönyvvezetőt és a papot, majd a többi szolgáltatót - tette hozzá.

Beszélt arról is, hogy a trendek minden évben változnak, de fontos, hogy az esküvő a párról szóljon, ezért szerinte felesleges rájuk erőltetni a trendeket, ha azok nem egyeznek az elképzeléseikkel.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 31. 07:47, csütörtök | Belföld

15 százalékkal emelkedik a bére minden kormánytisztviselőnek, aki a területi közigazgatásban dolgozik

A kormány szerdai ülésén döntött arról, hogy szeptember 1-jétől 15 százalékkal emelkedik a bére minden kormánytisztviselőnek, aki a területi közigazgatásban dolgozik

2025. Július 31. 07:46, csütörtök | Belföld

Százezernél többen kezdhetik meg felsőfokú tanulmányaikat szeptemberben

A pótfelvételivel együtt százezernél többen kezdhetik meg felsőfokú tanulmányaikat szeptemberben

2025. Július 31. 06:00, csütörtök | Belföld

Továbbra is változatlan feltételekkel érvényesíthető a négy vagy több gyermeket nevelő anyák kedvezménye

A négy vagy többgyermekes anyáknak 2020. január 1-je óta a kereső tevékenységből származó jövedelmük után nem kell szja-t fizetniük, ebben semmilyen változás nem történt.

2025. Július 30. 13:23, szerda | Belföld

Ma indul az új adategyeztetési kampány; a NAV ezúttal a hibás bevallásgyakoriságra figyelmeztet

A NAV ma értesíti azokat az adózókat, akik online számlaadat-szolgáltatásaik és pénztárgépadataik alapján 2025-ben átlépték az éves áfabevallásra vonatkozó értékhatárt, mégsem váltottak havi vagy negyedéves bevallásra.