Hírek
2017. Május 15. 10:13, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - fotók: police.hu
Elszabadult lovak miatt lezárták az M6-ost
Lovak szabadultak el az M6-os autópálya Tolna megyei szakaszán hétfő délelőtt, a rendőrség Szedres és Tengelic között a pálya bal oldalát lezárta.
Huszti Gábor, a Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-nek elmondta: egy paksi telepről tizenhárom ló szabadult el, az állatok az autópálya 117-es kilométerénél a forgalommal szemben vágtattak.
A lovakat egy rendőr gépkocsijával megelőzte, majd előttük haladt, így nem történt baleset. Kilenc lovat először a 6-os út közelében állítottak meg, jelenleg befogásukat végzik, az állatok tulajdonosa is a helyszínen van. Azt is ellenőrzik, hogy az állattartó telep összes lova megvan-e - tett hozzá a szóvivő.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 05. 16:00, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 27. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2026. Július 05. 10:00, vasárnap | Belföld
Gulyás Gergely: a benyújtott alkotmány-módosítás az alkotmányos demokrácia vége
A benyújtott alkotmánymódosítás az alkotmányos demokrácia vége és az önkényuralom kezdete Magyarországon
2026. Július 05. 08:47, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: a kormány nevében benyújtottam az Alaptörvény 17. módosítását
Magyar Péter a kormány nevében benyújtotta az Országgyűlésnek az Alaptörvény 17. módosítására vonatkozó javaslatot.
