Hírek
2018. Április 26. 07:26, csütörtök |
Belföld
Forrás: police.hu
Erkélyen mászott be a tűzhelyen felejtett étel miatt egy rendőr
A szomszéd lakás erkélyén keresztül jutott be és segített egy beszorult nőnek szerdán egy fővárosi rendőr.
Egy kétségbeesett fiatal lány tett bejelentést a Budapesti Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába csütörötkön 18 óra 12 perckor, hogy beszorult Budapesten a XVI. kerületi Kolozs közben, harmadik emeleti lakásának egyik helyiségébe, viszont a tűzhelyen hagyott egy edényt, ami füstölni kezdett.
A XVI. kerületi Rendőrkapitányság járőre, Tóth András őrmester helyszínre érkezésekor a bejárati ajtón nem tudott bemenni a lakásba, ezért a szomszéd erkélyen átmászva jutott be és segített kiszabadulni a bejelentőnek.
A mentést követően a rendőrök a lányt átadták a mentőszolgálat munkatársainak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 26. 11:00, vasárnap | Belföld
Orbán Anita miniszterelnök-helyettes lesz
Miniszterelnök-helyettes lesz az új kormányban Orbán Anita - jelentette be Magyar Péter leendő kormányfő Facebook-oldalán szombaton.
2026. Április 26. 10:00, vasárnap | Belföld
Kapitány István: szakítunk a felelőtlenül tervezett és átláthatatlan költségvetésekkel, megteremtjük a piac bizalmát
Szakítunk a felelőtlenül tervezett és átláthatatlan költségvetésekkel, és megteremtjük a piac bizalmát - írta a leendő gazdasági és energetikai miniszter szombaton a Facebookon.
2026. Április 26. 08:23, vasárnap | Belföld
Meteorológia: az erős, viharos szél felkavarhatja a port
Vasárnap az erős, több helyen viharos szél felkavarhatja a port, ami a látótávolság csökkenéséhez vezethet - hívta fel a figyelmet a HungaroMet Zrt. vasárnap reggeli veszélyjelzésében.
2026. Április 26. 08:21, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: zajlik az ország elhagyásának előkészítése és a lopott vagyonok kimenekítése
Miközben Orbán Viktor menekül a felelősségvállalás elől, a háttérben zajlik az ország elhagyásának előkészítése és a lopott vagyonok kimenekítése
