Városlista
2026. április 28, kedd - Valéria

Hírek

2025. November 21. 07:29, péntek | Belföld

Fegyvert fogott a köztársasági elnök

Fegyvert fogott a köztársasági elnök

Sulyok Tamás a Magyar Honvédség főparancsnokaként lő- és menetgyakorlatán vett részt, az MH BHD püspökszilágyi kiképzőbázisán.

A maroklőfegyverrel és gépkarabéllyal való éleslövészetet követően, a Kihelyezett Alap Altiszti Felkészítésen résztvevők egy harcászati mozzanatának bemutatóját láthattam. Ezután 6 kilométeres menetgyakorlat következett a novemberi, esőáztatta terepen.

A katonák teljesítménye és lelkesedése ismét meggyőzőtt az ország védelme iránti szilárd elkötelezettségükről - írja közösségi oldalán a köztársasági elnök.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 28. 13:00, kedd | Belföld

Megalakult a Fidesz-frakció

Megalakult az új Fidesz-frakció, amelynek névsorát hétfőn Gulyás Gergely frakcióvezető a képviselőcsoport zárt ülése után a Facebook-on tette közzé.

2026. Április 28. 10:00, kedd | Belföld

Magyar Péter: az Orbán-kormány hozzon döntést a NAV jogköreinek bővítéséről

Magyar Péter felszólította a leköszönő Orbán-kormányt, hogy szerdai ülésén döntsön arról:

2026. Április 28. 08:00, kedd | Belföld

A Szent Korona Testület nem szavazta meg, hogy a koronát az Országház plenáris ülésteremébe mozgassák át a képviselők hivatali esküj

A Szent Korona Testület nem szavazta meg azt a javaslatot, amely szerint az országgyűlési képviselők hivatali esküjéhez a Szent Koronát az Országház plenáris ülésteremébe mozgassák át

2026. Április 27. 13:00, hétfő | Belföld

Kósa Lajos nem veszi át parlamenti mandátumát

Kósa Lajos, a Fidesz alelnöke nem veszi át az országos listán szerzett parlamenti mandátumát és nem indul pártja tisztújító kongresszusán sem. Ezt a politikus vasárnap tette közzé a Facebook-oldalán.