Hírek
2022. Április 09. 10:04, szombat |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Felborult miatta egy autó, majd elhajtott a helyszínről

Másfél órán belül elfogták a rendőrök a balesetet okozó 60 éves férfit.
A 8126-os számú útra, Csákvár külterületére egy közúti közlekedési balesethez kértek rendőri segítséget pénteken nem sokkal 11 óra után. Az egyenruhásoknak egy szemtanúja elmondta, hogy személyautójával haladt Csákvár irányába, amikor egy előtte haladó kocsi, a vele azonos irányba közlekedő előzésébe kezdett. Az előzött jármű vezetője is előzni kezdett, azonban a manővert úgy kezdte meg, hogy nem vette észre, hogy őt egy szabályosan közlekedő kocsi már előzni kezdte, ennek következtében a két személyautó összeütközött – közölte a rendőrség.
Az ütközés miatt a vétlen autós, az útról letérve egy fának ütközött, majd jármű a tetejére borulva állt meg. A balesetet okozó sofőr megállás nélkül elhagyta a helyszínt.
A rendőrök, a rendelkezésre álló adatok alapján beazonosították a feltételezett elkövetőt, akit másfél órán belül elfogtak és a Bicskei Rendőrkapitányságra előállítottak, ahol segítségnyújtás elmulasztásának bűntette miatt büntetőeljárást indítottak a 60 éves bicskei férfival szemben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 29. 07:42, kedd | Belföld
Orbán Viktor: a lehető legkorábbi időponttal kell számolni a jövő évi választások kapcsán
A lehető legkorábbi dátummal kell számolni a jövő évi parlamenti választásokra való felkészülés során - mondta Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke hétfőn a Harcosok órája címmel frissen indult online műsorban.
2025. Július 29. 07:41, kedd | Belföld
Szijjártó Péter: az amerikai beruházások ellensúlyozzák az Európai Bizottság által okozott károkat
2025. Július 29. 07:37, kedd | Belföld
Ősszel élelmiszer-utalványt kapnak a nyugdíjasoknak
A kormány kihirdette a nyugdíjasok élelmiszer-utalványát biztosító rendeletet - közölte a Kormányzati Tájékoztatási Központ (KTK) hétfőn az MTI-vel.
2025. Július 29. 07:31, kedd | Belföld
Kettős fék rendszerrel mérsékelnék az ingatlanárak növekedését az Otthon Start Programban
A kabinet \"kettős fék\" rendszerrel tervezi megelőzni a szeptembertől induló, 3 százalékos hitelkamatot biztosító Otthon Start program ingatlanár-növelő kockázatait