Városlista
2026. március 25, szerda - Irén, Írisz, Lúcia

Hírek

2014. Június 27. 08:33, péntek | Helyi
Forrás: lvp/MTI/PMRFK

Feldobtak egy pomázi kábítószer-termesztőt – már őrizetben a férfi

Feldobtak egy pomázi kábítószer-termesztőt – már őrizetben a férfi

Kábítószer előállítására alkalmas növényt illetve a termesztéshez szükséges eszközöket foglaltak le egy pomázi házban a rendőrök, akik a lakást használó férfit őrizetbe vették, közölte a megyei főkapitányság csütörtökön.

A szentendrei rendőrök szerdán egy bejelentés alapján tartottak házkutatást az ingatlanban, ahol fejlődőfélben lévő, illetve szárított kábítószergyanús növényeket, valamint magokat találtak, s a termesztéshez használt eszközök is előkerültek.

Az elsődleges szakértői vélemény szerint a lefoglalt növény indiai kender és annak származéka, amely kábítószernek minősül - áll a közleményben.

Feldobtak egy pomázi kábítószer-termesztőt – már őrizetben a férfi

Az ingatlant használó 43 éves pomázi lakost a helyszínen elfogták, majd gyanúsítottként hallgatták ki, ellene kábítószer-birtoklás gyanúja miatt indult eljárás. A férfit őrizetbe vették és kezdeményezték az előzetes letartóztatását.

T. Gábor ellen a további eljárást- őrizetbe vétele mellett- a Szentendrei Rendőrkapitányság Vizsgálati Osztálya folytatja le.

Feldobtak egy pomázi kábítószer-termesztőt – már őrizetben a férfi

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi

Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik

Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.

2026. Március 24. 17:00, kedd | Bulvár

Több mint négymillió forintért kelt el Kossuth 1849-es levele Görgeihez

Több mint négymillió forintért kelt el Kossuth Lajos 1849-es levele Görgeihez az Antikvárium.hu aukcióján.

2026. Március 24. 16:00, kedd | Életmód

A vízóraaknák, pincék fogságába került békák megmentésére kéri a lakosságot az MME

A vízóraaknák, pincék fogságába került békák megmentésére kéri a lakosságot a Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület (MME).