Hírek
2016. Április 18. 09:00, hétfő |
Helyi
Forrás: Propeller
Férfi támadt egy családra a szentendrei Duna parton

Az esetre egy kiírás hívta fel a figyelmet a Szentendre Blogol nevű facebook csoportban.
"FIGYELEM !! A régi napórásház környékén valamilyen déli nyelven beszélő külföldi kinézetű férfi (albán vagy török kinézetű) megtámadott minket este, Támadását hárítottuk, de mások is veszélyben lehetnek. Mindenki körültekintően közlekedjen ezen a szakaszon." – olvasható a kiírás.
A felhívásra többen reagáltak, kérdezték, hogy miért nem szólt a család a rendőrségnek?
"Feleségemmel, kisfiunkkal a Napórásházhoz közel a Duna parton ültünk a padon, mire teljesen váratlanul iszonyat gyorsan odarohant hozzánk a hátunk mögül ez a férfi, Torka szakadtából ordítozott ökleit rázta felénk. Nagyon fenyegető agresszív volt, ha nem pattanunk fel a padról szinte biztos, hogy fejbe vág minket. Mi hasonló vehemenciával támadtunk vissza, erre elvonult, de végig kiabált, fenyegetőzött az öklével. Egy ilyen váratlan agresszió esetén hirtelen azt sem tudja az ember, hogy éppen mi történik, az, hogy ott volt mellettünk a kisfiunk az meg csak nehezíti a védekezést. Csak azért nem hívtuk a rendőrséget, mert nem történt fizikai támadás, de a gyerek így is nagyon megijedt" – szól a sztori folytatása.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 19. 07:58, szerda | Helyi
Erdő Péter kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által meggyilkolt vértanú pap boldoggá avatását
Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által 1944-ben meggyilkolt katolikus pap, embermentő boldoggá avatását vértanúság címén.
2025. Június 15. 08:32, vasárnap | Belföld
Szijjártó Péter: a Von der Leyen és Zelenszkij páros nagyon komoly károkozásra készül
2025. Június 15. 08:31, vasárnap | Belföld
Gyopáros Alpár: megjelent a falusi templomok felújítását biztosító kormányhatározat
2025. Június 15. 08:30, vasárnap | Külföld
Donald Trump: nagyrészt Iránról, kisebb részt Ukrajnáról szólt a szombati telefonbeszélgetés Vlagyimir Putyinnal
Donald Trump szerint elsősorban az Irán körül kialakult helyzetről, és kisebb részt Ukrajnáról szólt Vlagyimir Putyin orosz elnök szombaton folytatott telefonbeszélgetése - ezt az amerikai elnök közösségi médiaoldalán közölte.