Hírek
2014. November 28. 07:37, péntek |
Helyi
Forrás: MTI
Figyelmeztetés az ónos eső miatt térségünkben
Az ónos eső veszélye miatt péntekre nyolc megyére és Budapestre figyelmeztetést adott ki a meteorológiai szolgálat.
Az Országos Meteorológiai Szolgálatnak az MTI-hez eljuttatott veszélyjelzése szerint Bács-Kiskun, Békés, Csongrád, Fejér, Hajdú-Bihar, Jász-Nagykun-Szolnok, Komárom-Esztergom és Pest megyében, valamint a fővárosban elsőfokú figyelmeztetés van érvényben az ónos eső miatt.
Azt írták: a jelzett területeken időszakosan előfordulhat gyenge ónos eső, fagyott eső. Az északkeleti tájakon pedig péntek reggel és délelőtt kisebb havazásra lehet számítani, amely során maximum 2 centiméternyi friss hó hullhat.
Az előrejelzés szerint túlnyomóan borult, párás, néhol tartósan ködös idő lesz, csak rövid időszakokra szakadozhat fel a felhőzet. A hőmérséklet csúcsértéke 0 és plusz 7, késő este mínusz 1 és plusz 4 Celsius-fok között valószínű.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 28. 07:51, csütörtök | Helyi
Bajnokok Ligája - Elindultak a budapesti döntő előkészületei
A Puskás Arénában lezajlott a labdarúgó Bajnokok Ligája budapesti döntőjének előkészületeit beindító első munkaértekezlet.
2025. Augusztus 17. 00:00, vasárnap | Helyi
Vida Beni ismét gokartban!
Augusztus közepén rendezték az RMC Hungary Gokart Országos Bajnokság IV. fordulóját, ezúttal Kecskeméten.
2025. Október 27. 10:17, hétfő | Sport
Manzák Martin az MNASz Gokart Kupa Junior győztese 2025-ben.
A még csak 12 éves Martin, az első évében Bajnoki címet szerzett!
2025. Október 27. 07:48, hétfő | Belföld
Orbán Viktort fogadja XIV. Leó pápa
Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn Semjén Zsolt miniszterelnök-helyettes társaságában látogatást tesz a Vatikánvárosi Államban és Rómában, az Olasz Köztársaságban - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály
