Hírek

2014. Február 27. 08:04, csütörtök | Helyi
Forrás: Szentendrei Kosárlabda SE

Fordulatos meccsen kaptak ki junior kosarasaink

Dunaújváros csapatát fogadta a hétvégén a Szentendrei Kosárlabda SE junior együttese, mely a meccs közepén megizzasztotta ellenfelét, de végül alulmaradt az összecsapásban.

SZKSE – Dunaújvárosi Főiskola DSE (Baján Kristóf összefoglalója)

A hétvégén a szentendrei junior csapat a tabellán egyel fölöttük álló dunaújvárosi kosarasokkal mérhette össze erejét.
A meccs kezdésekor a vendégcsapat rögtön 9 pontos előnyre tett szert, amit aztán a szentendreieknek a negyed végére sikerült 2 pontra megközelíteni. A második negyed már jobban kezdődött és a hazai alakulat a negyed közepére átvette a vezetést, amit azonban nem sikerült a félidőig megtartani, így a szünetre újra két ponttal vezetett az ellenfél.
A harmadik és negyedik negyed kedvezőtlenül alakult a hazai játékosok számára. Sok volt az eladott labda, kihagyott helyzet és az ellenfél sikeresen szerzett támadó lepattanókat, amikből aztán könnyű kosarakra tettek szert. A szentendreieknek nem sikerült felvenni a ritmust a meccs vége előtt, így az eredmény 69-84 lett a dunaújvárosi csapat javára.