Hírek
2016. Augusztus 23. 09:00, kedd |
Helyi
Forrás: Danubia Televízió
Francia komédia Dunabogdányban
Az Oscar című francia komédiát helyi fiatalok adták elő Dunabogdányban.
A helyi színjátszók idei ötödik színházi bemutatójára ezúttal a 13-14 éves korosztály tolmácsolásában került sor. A szervezők célja, hogy a színjátszás hasonlóan hangsúlyos szerepet töltsön be a község kulturális életében, mint a zene. A fiatalabbak bevonása ebbe a tevékenységbe nemcsak az utánpótlás szempontjából fontos. Személyiségfejlesztő hatásán túl olyan közösségi szabadidős elfoglaltság, amely a szervezők szándéka szerint a fiatalok helyi identitását is erősíti.
Fotó: Danubia Televízió
Ha érdekelnek a hasonló tartalmú cikkek, lájkold a Facebook oldalunkat: Infováros Szentendre ... és ne felejtsd el a cikket megosztani az ismerőseiddel, hogy ők is elolvashassák azt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2026. Január 28. 07:42, szerda | Sport
Szalai Attila a lengyel Pogon Szczecinhez került kölcsönbe
A válogatott Szalai Attila kölcsönben a lengyel bajnokság élvonalában szereplő Pogon Szczecin labdarúgócsapatában folytatja a pályafutását.
