Városlista
2026. március 12, csütörtök - Gergely

Hírek

2011. November 05. 07:33, szombat | Kék hírek
Forrás: MTI

Gyilkost keresnek

Gyilkost keresnek

Emberölés tettesét keresi a rendőrség Borsod-Abaúj-Zemplén megyében; a főkapitány 200 ezer forintos nyomravezetői díjat tűzött ki.

A megyei rendőr-főkapitányság halált okozó testi sértés bűntettének gyanúja miatt nyomoz ismeretlen tettes ellen.

Október 9-én Sárospatakon az Ady Endre téren holtan találtak egy 65 éves hajléktalan férfit; halálát az orvos először természetesnek vélte, de kérte a hatósági vizsgálatot. Az megállapította: a férfinak olyan sérülései vannak, amelyek felvetik az idegenkezűség lehetőségét, és nem lehet kizárni a bűncselekmény gyanúját.

A megyei főkapitány a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható személy vagy személyek kilétének megállapítását vagy elfogását közvetlenül elősegítőnek 200 ezer forint díjat tűzött ki.

MTI

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 11. 11:00, szerda | Kék hírek

A filmre vett betörés

Akaratán kívül lett egy film főszereplője az a fiatalember, aki egy nagykanizsai élelmiszerboltba tört be február végén. Egy közel lakó nő ugyanis nemcsak észrevette és szólt a rendőröknek, de a telefonjával filmre is vette.

2026. Február 25. 15:00, szerda | Kék hírek

Bilincsben a rablóbanda tagjai

A ceglédi rendőrök elfogták azt a két férfit, akik erőszakkal érvényesítették a pénzügyi érdekeiket.

2026. Február 18. 16:00, szerda | Kék hírek

Felszámolták a budakeszi droglabort

Magyar–lengyel nyomozók együtt csaptak le arra a kábítószert előállító csapatra, akik a budapesti éjszakában árusították illegális szereiket.

2026. Február 15. 13:00, vasárnap | Kék hírek

Leragasztotta a síró gyermek száját egy bölcsődei nevelő

Az Érdi Járási Ügyészség kiskorú veszélyeztetésének bűntette és más bűncselekmények miatt emelt vádat egy bölcsődei nevelőnővel szemben, aki két kisgyereket bántalmazott.