Városlista
2025. június 14, szombat - Vazul

Hírek

2013. Március 26. 09:03, kedd | Helyi
Forrás: lvp

Havazás: nincs úttakarítás Szentendrén - elérhetetlenek a szolgáltatók

Havazás: nincs úttakarítás Szentendrén - elérhetetlenek a szolgáltatók

Már tegnap óta esik a hó Szentendrén is, ami sok helyen ráfagyott az útra, hókotrót azonban egyáltalán nem látni a városban, így például Pismányból a pár perc helyett majd fél óra eljutni a 11-es útig.

A 11-es út járható Szentendrén, ezzel szemben viszont a mellékutak havasak, sőt jó néhány tükörjég. Kedves Olvasónk jelezte, hogy ezek miatt próbálta hívni a közútkezelőt illetve a szentendrei Városi Szolgáltatót, de előbbinek az ügyeletes számát kikapcsolták, míg utóbbin csak az üzenetrögzítő elérhető.

Úgy tűnik, így egyelőre még maradnak a havas, hónedves és jeges utak a városban. Pismányban szinte mindenhol tükörjég az út, de egyebek mellett a V-8 uszoda előtt is korcsolyázni lehet inkább, mint autóval közlekedni.

Az országban is több helyen havas, jeges utakra kell számítani, a fővárosban járhatóak az utak!

Ezek érdekelhetnek még

2025. Március 19. 07:58, szerda | Helyi

Erdő Péter kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által meggyilkolt vértanú pap boldoggá avatását

Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által 1944-ben meggyilkolt katolikus pap, embermentő boldoggá avatását vértanúság címén.

2025. Június 14. 09:07, szombat | Belföld

MÁV: először ment utasokkal óránként 160 kilométerrel vonat Budapest és Székesfehérvár között

Budapest és Székesfehérvár között első alkalommal ment utasokkal óránként 160 kilométeres sebességgel vonat pénteken - jelentette be Hegyi Zsolt, a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebookon.