Városlista
2025. június 14, szombat - Vazul

Hírek

2024. Május 28. 07:50, kedd | Sport
Forrás: MTI

Hosszú Katinka 200 vegyesen három másodpercre van az olimpiai szinttől

Hosszú Katinka 200 vegyesen három másodpercre van az olimpiai szinttől

Hosszú Katinka hétfőn 200 méter vegyesen versenyzett a londoni nemzetközi úszóversenyen, de a háromszoros olimpiai bajnok ezen a távon is messze van a párizsi olimpiai szinttől.

A 35 éves Hosszú az AP Race London International 2024 elnevezésű viadalon a rövidebb vegyes számban a hivatalos eredményjelző szerint 2:14.37 perces idővel negyedik lett. Az áprilisi országos bajnokságon 2:15.50 perc alatt ért célba.

Az olimpiai induláshoz 2:11.47-et kellene teljesítenie.

A kilencszeres nagymedencés világbajnok Hosszú vasárnap 400 vegyesen 4:43.66 percet úszott, s messze van a 4:38.53-as olimpiai szinttől.

Címkék: Hosszú Katinka, Sport

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 14. 09:05, szombat | Sport

Szoboszlai Dominik: az angol bajnoki cím csak egy lépcsőfok az életemben

A magyar labdarúgó-válogatott csapatkapitánya, Szoboszlai Dominik csak egy lépcsőfoknak tartja az életében, hogy első magyar játékosként bajnok lett a Premier League-ben a Liverpoollal.

2025. Június 13. 06:38, péntek | Sport

A Chelsea új idegenbeli mezét az Aranycsapat inspirálta

Az angol labdarúgó bajnokságban, a Premier League-ben szereplő Chelsea csütörtökön mutatta be új idegenbeli mezét, amelyet a legendás Aranycsapat szerelése ihletett.

2025. Június 12. 07:33, csütörtök | Sport

Győri-Lukács Viktória a szezon csapatában az EHF-nél

A Bajnokok Ligája-címvédő Győri Audi ETO KC-t erősítő Győri-Lukács Viktória lett a női kézilabdaszezon legjobb jobbszélsője az európai szövetség (EHF) szavazásán.

2025. Június 11. 07:06, szerda | Sport

Cser-Palkovics András: Székesfehérvár ideiglenesen átveszi a Fehérvár FC-t

Cser-Palkovics András, Székesfehérvár polgármestere kedden bejelentette, hogy a város ideiglenesen átveszi a labdarúgó NB I-ből kiesett Fehérvár FC-t, megmentve ezzel a megszűnéstől.