Hírek
2013. Június 04. 09:54, kedd |
Helyi
Forrás: lvp / fotók: Bakos Krisztina
Ilyen az ár első hulláma Szentendrén - FOTÓK

Még továbbra is elsőfokú az árvízvédelmi készültség Szentendrén, közben folyamatosan zajlanak a védelmi munkák: egyelőre két helyen van igazán szükség a homokzsákolásra a Duna-parton.
A jelenlegi adatok szerint elegendő a mobilgátat 1 méter magasságig összeszerelni, de a védmű szükség esetén tovább magasítható.
Dietz Ferenc polgármester kedd reggel a gáton kifejtette, hogy a szentendrei Duna-parton egyelőre két helyen van szükség a homokzsákolásra, a Papszigetnél és a kaszinónál, a Postás-strand Duna szakaszánál. Jelenleg is töltik a zsákokat, folynak a védekezési munkálatok.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 19. 07:58, szerda | Helyi
Erdő Péter kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által meggyilkolt vértanú pap boldoggá avatását
Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által 1944-ben meggyilkolt katolikus pap, embermentő boldoggá avatását vértanúság címén.
2025. Április 26. 10:08, szombat | Belföld
Az 1000-2000 lakosú települések italüzletei is pályázhatnak a 3 millió forintos támogatásra
Az 1000-2000 lakosú települések italüzletei is pályázhatnak a 3 millió forintos támogatásra
2025. Április 26. 10:08, szombat | Belföld
Varga Mihály: a tartós árstabilitás elérése áll a monetáris politika fókuszában
Az elmúlt hetekben fokozódó geopolitikai feszültségek növelték a globális kockázatokat -