Hírek
2011. Augusztus 15. 14:25, hétfő |
Belföld
Forrás: OrientPress
Intézze adóügyeit telefonon!

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal lehetővé tette egyes adóügyek esetében a telefonos ügyintézést.
A NAV Ügyintéző Contatct Centerének használatához titkos ügyfél azonosító szám szükséges, melyet az adózók igényelhetnek. Az otthonról intézhető adóügyek helyi tarifával hívhatók.
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal az adózók magas szintű kiszolgálása érdekében lehetővé tette egyes adóügyek (például papíralapú bevallások javítása, folyószámlával, folyószámla-kivonattal kapcsolatos tájékoztatás, adónemek közötti átvezetés, törzsadatokkal kapcsolatos bejelentések és tájékoztatás, jövedelemigazolás igénylése) esetében a telefonos ügyintézést. A NAV Ügyintéző Contatct Centerének használatához a 11UK30 nyomtatvány benyújtásával igényelhető titkos ügyfél azonosító szám szükséges.
Igényeljen ügyfél azonosító számot, és intézze adóügyeit otthonról egyszerűen, sorban állás nélkül a 06/40-20-21-22-es helyi tarifával hívható kék számon!
A NAV Ügyintéző Contact Centeréről bővebb információt a 33. füzetben Az adóhatóság telefonos ügyintéző rendszere című dokumentumban találhat.
OrientPess Hírügynökség
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 30. 13:23, szerda | Belföld
Ma indul az új adategyeztetési kampány; a NAV ezúttal a hibás bevallásgyakoriságra figyelmeztet
A NAV ma értesíti azokat az adózókat, akik online számlaadat-szolgáltatásaik és pénztárgépadataik alapján 2025-ben átlépték az éves áfabevallásra vonatkozó értékhatárt, mégsem váltottak havi vagy negyedéves bevallásra.
2025. Július 30. 07:32, szerda | Belföld
Lázár János: minden HÉV-vonalat felújít a kormány
A kormány tervezi valamennyi HÉV-vonal felújítását, a munkálatokat pedig a szentendrei HÉV-vel kezdik, ahol sor kerül a teljes pálya, valamennyi állomás és az összes szerelvény rekonstrukciójára
2025. Július 29. 07:42, kedd | Belföld
Orbán Viktor: a lehető legkorábbi időponttal kell számolni a jövő évi választások kapcsán
A lehető legkorábbi dátummal kell számolni a jövő évi parlamenti választásokra való felkészülés során - mondta Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke hétfőn a Harcosok órája címmel frissen indult online műsorban.
2025. Július 29. 07:41, kedd | Belföld
Szijjártó Péter: az amerikai beruházások ellensúlyozzák az Európai Bizottság által okozott károkat