Hírek
2014. Szeptember 25. 08:13, csütörtök |
Helyi
Forrás: lvp - Fotó: Szentendre Sleepwalkers
Ismét baseball döntők a hétvégén – eddig Szentendre-Óbuda 1-1

Szentendre és Óbuda csapatai ezen a hétvégén játsszák le a baseball bajnokság döntőjének harmadik és negyedik meccsét. A fináléban óriási izgalmakat tartogat, vasárnap eldőlhet a bajnoki cím sorsa.
Szombaton és vasárnap, szeptember 27-én és 28-án zajlik le a baseball Nemzeti Bajnokság döntősorozatának 3-4. mérkőzése Pestszentlőrincen, ahol a fináléban a sportág két legnagyobb múltú magyar csapata, a Szentendre Sleepwalkers és az Óbuda Warriors csap össze.
A Sleepwalkers új otthonában a Reds baseball pályán fogadja a bajnoki címvédő óbudaiakat. A döntősorozat jelenleg 1-1-re áll, miután a múlt szombaton 6-2-re a Sleepwalkers, vasárnap 9-6-ra a Warriors nyert. A végső döntés három győzelemig tart, így akár vasárnap már el is dőlhet a bajnoki cím sorsa.
A mérkőzésekre a belépés ingyenes, helyszíne Budapest Reds Baseball Pálya a XVIII. kerületben a Thököly utca 4 szám alatt. A találkozók szombaton 13, vasárnap 11 órakor kezdődnek.
A sportággal most ismerkedőknek folyamatos élő kommentár segít a szabályok megértésében a meccsek alatt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 19. 07:58, szerda | Helyi
Erdő Péter kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által meggyilkolt vértanú pap boldoggá avatását
Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által 1944-ben meggyilkolt katolikus pap, embermentő boldoggá avatását vértanúság címén.
2025. Június 14. 09:08, szombat | Külföld
Izraeli légicsapások - Donald Trump amerikai segítséget ígért Izraelnek
Donald Trump amerikai elnök segítséget ígért Izrael védelmében, amennyiben szükségessé válna – az elnök erről pénteken beszélt egy interjúban.
2025. Június 14. 09:07, szombat | Belföld
MKIF: Budapest felé sem lesz felújítás nyáron az M7-esen
Budapest felé sem lesz felújítás nyáron az M7-esen - közölte az MKIF Magyar Koncessziós Infrastruktúra Fejlesztő Zrt. pénteken az MTI-vel.
2025. Június 14. 09:07, szombat | Belföld
MÁV: először ment utasokkal óránként 160 kilométerrel vonat Budapest és Székesfehérvár között
Budapest és Székesfehérvár között első alkalommal ment utasokkal óránként 160 kilométeres sebességgel vonat pénteken - jelentette be Hegyi Zsolt, a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebookon.