Hírek
2018. November 18. 14:34, vasárnap |
Helyi
Forrás: szentendre.hu
Ismét lilába öltözött a Városháza
A szentendrei Városháza idén is lilába öltözött a Koraszülöttek Világnapján.
Harmadik éve működünk együtt a KORE - Koraszülöttekért Országos Egyesületével - mondta Solymosi Heléna, a város kommunikációs vezetője. Az egyesület "Színezd lilára az országot!" felhívásának eleget téve a szentendrei Városházát harmadszor ölzöztetjük lila színbe. Ezzel az akcióval szeretnénk felhívni a figyelmet erre a sokakat érintő témára és a koraszülöttek, valamint az ő családjaik támogatásának fontosságát is szeretnénk hangsúlyosabbá tenni a koraszülöttek nemzetközi napján.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2026. Január 12. 07:41, hétfő | Külföld
Felszólította Kubát az amerikai elnök
Donald Trump amerikai elnök az Egyesült Államokkal való megegyezésre szólította fel Kubát, miután az elveszítette legnagyobb támogatójaként Venezuelát.
2026. Január 12. 07:41, hétfő | Külföld
Rómában rendkívüli biztonsági készültséget rendeltek el a Termini-pályaudvarnál migránsok támadásait követően
Tovább erősítették a katonák és rendőrök jelenlétét az olasz főváros központi vasútállomásánál, miután a Termini-pályaudvarnál migránsok egy csoportja több embert is megtámadott - közölték a hatóságok vasárnap.
