Városlista
2026. február 1, vasárnap - Ignác

Hírek

2014. Szeptember 06. 08:00, szombat | Helyi
Forrás: Szentendrei rendőrség

Italt lopott, rablásért bíróság elé került – vádemelést javasol a szentendrei rendőrség

Italt lopott, rablásért bíróság elé került – vádemelést javasol a szentendrei rendőrség

A napokban fejezett be egy rablás bűntettének megalapozott gyanúja miatt indult eljárást a Szentendrei Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya. Az italt lopó pomázi rabló ellen vádat emel az ügyészség.

A rendelkezésre álló adatok alapján I. Tibor 38 éves pomázi lakos augusztus 29-én a délutáni órákban fizetés nélkül távozott egy pomázi élelmiszerüzletből. A bolt biztonsági kapuja jelezte, hogy a férfi ruházatába rejtett egy üveg Vodkát. Az áruház biztonsági őre – észlelve a lopásgátló kapu jelzését – felszólította I. Tibort, hogy álljon meg. Az üzlet előtt érte utol a menekülő férfit és megfogta a karját, hogy visszatartsa, majd – mivel a gyanúsított futásnak eredt – utána indult. A férfi menekülését a bolt egyik eladója is megpróbálta megakadályozni, de a gyanúsított két kézzel ellökte az elé álló nőt.

I. Tibort a rendőrök - őrizetbe vételét követően – gyanúsítottként hallgatták ki, melynek során a cselekmény elkövetését beismerte.

A gyanúsított ellen a Szentendrei Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya az eljárást befejezte. I. Tibort az illetékes ügyészség bíróság elé állítja.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi

Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik

Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.

2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi

Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására

A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést

2026. Február 01. 14:00, vasárnap | Belföld

Orbán Balázs szerint ukrán jólét lesz a magyar jövőből, ha nem vigyázunk

Ha nem vigyázunk, elveszik a magyar jövő és ukrán jólét lesz belőle - jelentette ki a miniszterelnök politikai igazgatója a Digitális Polgári Körök (DPK) által szervezett háborúellenes gyűlésen szombaton Hatvanban.

2026. Február 01. 12:00, vasárnap | Sport

Női vízilabda Eb - Közel az elődöntőhöz a magyar válogatott

A magyar női vízilabda-válogatott 5-4-re kikapott a címvédő holland csapattól a funchali Európa-bajnokság középdöntőjének első fordulójában, az egygólos vereséggel azonban elődöntőbe jut, ha vasárnap győz az izraeliek ellen.