Hírek
2019. December 01. 09:54, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Ittasan karambolozott egy 15 éves fiú Zalában
Ittasan karambolozott vasárnapra virradóra egy 15 éves fiú Zalában, a balesetben ő és utasa megsérült - közölte a megyei rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.
A fiú, aki Pókaszepetk irányából Gyűrűs felé vezetett egy kocsit, a járművel letért az útról, majd egy fának ütközve többször is megpördült, végül az oldalára borulva állt meg.
A balesetben a fiatalkorú sofőr és férfi utasa könnyebben megsérült. Miután felmerült a gyanú, hogy az autót vezető fiú alkoholt fogyasztott, mielőtt a volánhoz ült, a rendőrök előállították további mintavételre.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 07. 10:00, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország nem kér a zsarolásból, nem kér a fenyegetőzésből
A fenyegetőzés és a zsarolás leállítására, a választási beavatkozások beszüntetésére szólította fel Ukrajnát Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter pénteken az ország budapesti nagykövetsége előtt.
2026. Március 07. 10:00, szombat | Belföld
Nébih: Bács-Kiskun vármegyében ismét igazolták a madárinfluenzát
2026. Március 06. 12:00, péntek | Belföld
Választás 2026 - Péntek délután vagy szombaton sorsolják ki a jelöltek szavazólapi sorrendjét
Péntek délután vagy szombaton sorsolják ki az egyéni választókerületi bizottságokban, hogy a képviselőjelöltek milyen sorrendben kövessék egymást az országgyűlési választás szavazólapjain.
2026. Március 06. 07:06, péntek | Belföld
Szijjártó Péter: minden határon túlmegy, hogy Volodimir Zelenszkij halálosan megfenyegette Orbán Viktort
Minden határon túlmegy, hogy Volodimir Zelenszkij ukrán elnök gyakorlatilag halálosan megfenyegette Orbán Viktor kormányfőt, Magyarországot azonban nem lehet zsarolni, akárhogyan is fenyegetőznek
