Hírek
2016. December 07. 10:00, szerda |
Helyi
Forrás: Szentendre Önkormányzata
Jól haladnak a gyermekorvosi rendelővel

Jól haladnak a szentendrei gyermekorvosi rendelő belső felújítási munkálatai.
Az orvosok kérésére új, barátságosabb színre festették a váró lábazatát, a kedves rajzfigurák megtartásával ugyanolyan színt kapott a fal és a mennyezet is. A héten az ajtók mázolása is befejeződik. Szintén ütemterv szerint zajlik mosdók felújítása.
A gyermekorvosi rendelő belső felújítása november közepén kezdődött, a munka önkormányzati beruházásban zajlik.
Az épület külső nyílászáróinak cseréjére és a hőszigetelésre az önkormányzat pályázatot nyújtott be, ennek elbírálása folyamatban van.
Fotó: Szentendre Önkormányzata
Ha érdekelnek a hasonló tartalmú cikkek, lájkold a Facebook oldalunkat: Infováros Szentendre ... és ne felejtsd el a cikket megosztani az ismerőseiddel, hogy ők is elolvashassák azt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 24. 07:25, csütörtök | Helyi
95 907-en nyertek felvételt a magyar felsőoktatásba
Az elmúlt másfél évtized legsikeresebb felvételije az idei, 95 907-en nyertek felvételt a sikeres, megújult magyar felsőoktatásba
2025. Augusztus 17. 08:44, vasárnap | Belföld
Búcsúzik a forróság: vasárnap országszerte felfrissül az idő
Napközben azonban már nemcsak nyugatra, hanem az egész országba megérkezik a várva várt felfrissülés.
2025. Augusztus 17. 08:43, vasárnap | Életmód
Az Apple negyedik éve a világ legértékesebb márkája
2025. Augusztus 17. 08:42, vasárnap | Belföld
Orbán szerint Putyin és Trump találkozója után biztonságosabb lett a világ
A világ ma biztonságosabb hely, mint tegnap volt - írta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalán szombaton.