Városlista
2025. április 27, vasárnap - Zita

Hírek

2013. Május 03. 05:00, péntek | Belföld
Forrás: mno.hu

Június 20-án jön az iPhone 5S

Június 20-án jön az iPhone 5S

Egy napvilágra került dokumentum szerint a júniusi WWDC-n mutatkozhat be az Apple következő okostelefonja.

A június 20-i WWDC közeledtével egyre inkább felforrnak a kedélyek. Információk szerint a cupertinói vállalat több fontos termék bejelentésére készül, ezek közül a legfontosabb pedig az iPhone 5S. Az iOS 7-tel együtt bemutatkozó, és értelemszerűen azzal piacra kerülő telefon külseje marad az eddig megszokott, csak a belső tartalom változik. Egyre biztosabb, hogy a 8 megapixeles kamera helyét egy 13 megapixeles egység veszi át, ami mellé egy 2 megapixeles előlapi társ is kerül majd.

A kiszivárgott dokumentum szerint már július folyamán megvásárolható lesz az Apple új mobilja, ám még igencsak kérdéses, hogy mennyire hihetünk a kínai dokumentumnak. Reméljük, az esemény közeledtével egyre több mindent tudhatunk meg az Apple 2013-as modellpalettájának egy igen fontos részéről.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 27. 08:56, vasárnap | Belföld

Megjelenik a kínai Chery autómárka a magyar piacon

Megjelenik a Chery autómárka Magyarországon, a vezérképviseleti feladatokról a Grand Automotive vállalattal kötött megállapodást a kínai Chery Automobile - közölte a magyar társaság az MTI-vel.

2025. Április 27. 08:51, vasárnap | Belföld

Donald Trump Jr: Orbán Viktor és Donald Trump bizalmon alapuló kapcsolata jó alap a gazdasági kapcsolatok erősítésére

Orbán Viktor magyar miniszterelnök és Donald Trump közötti jó személyes viszony, bizalmon alapuló kapcsolata jó alapot szolgálhat a gazdasági kapcsolatok erősítésére

2025. Április 27. 08:50, vasárnap | Belföld

Meteorológia: csaknem 17 Celsius-fokos eltérés volt pénteken az ország kelet és nyugati része között

Csaknem 17 Celsius-fokos különbség volt pénteken az ország keleti és nyugati részeinek csúcshőmérséklete között - közölte a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán szombaton.

2025. Április 26. 10:08, szombat | Belföld

Az 1000-2000 lakosú települések italüzletei is pályázhatnak a 3 millió forintos támogatásra

Az 1000-2000 lakosú települések italüzletei is pályázhatnak a 3 millió forintos támogatásra