Városlista
2026. május 7, csütörtök - Gizella

Hírek

2021. Június 10. 09:14, csütörtök | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Kánikula várható a jövő héten

Kánikula várható a jövő héten

Kánikula várható a jövő héten - írta az Országos Meteorológiai Szolgálat szerdán Facebook-oldalán.

Bejegyzésükben három - Budapestre, Nyíregyházára és Győrre vonatkozó - valószínűségi előrejelzést is megosztottak. A közlés szerint ezeken jól látható, hogy vasárnap egy hidegfront éri el az országot, mögötte átmenetileg pár fokkal visszaesik a hőmérséklet.

A front elvonulását követően viszont - a jelenlegi számítások szerint - a jövő hét elejétől erősödik a nappali felmelegedés, és a hét második felében az ország nagy részén már 30 Celsius-fok felett alakul a hőmérséklet.

A jövő héten legfeljebb néhol alakulhat ki zápor, zivatar - tették hozzá.

Címkék: hőség, kánikula, meleg, nap

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 06. 15:00, szerda | Belföld

Orbán Viktor: az önkény és az akarnokság korszakába lépünk

2026. Május 06. 14:00, szerda | Belföld

Tarr Zoltán: a Társadalmi Kapcsolatokért és Kultúráért Felelős Minisztériumot a szabadság, az autonómia tisztelete és a párbeszéd f

A Társadalmi Kapcsolatokért és Kultúráért Felelős Minisztérium működését a szabadság, az autonómia tisztelete és a párbeszéd fogja jellemezni -

2026. Május 06. 12:00, szerda | Belföld

Magyar Péter: Olaszország a mi otthonunk is, jó dolog, hogy visszatértünk Európába

- jelentette ki Magyar Péter leendő magyar miniszterelnök kedd este a Sestri Levante-i nemzetközi filmfesztiválon az Ansa olasz hírügynökség tudósítása szerint.

2026. Május 06. 11:00, szerda | Belföld

Hegedűs Zsolt: az átadás-átvétel során kiszámíthatóságra lehet számítani az egészségügyben

A kormányváltás során és azt követően is stratégiai nyugalomra, kiszámíthatóságra és felelős átadás-átvételre lehet számítani az egészségügyben