Városlista
2025. december 10, szerda - Judit

Hírek

2016. Február 27. 08:00, szombat | Helyi
Forrás: Police.hu

Két férfit vettek őrizetbe a szentendrei rendőrök

Két férfit vettek őrizetbe a szentendrei rendőrök

Lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indult eljárás a Szentendrei Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztályán M.M. 22 éves kőrösladányi lakos és 27 éves budapesti társa ellen.

A szentendrei rendőrök 2016. február 24-én 19 óra körüli időben egy dobogókői – használaton kívül lévő – hotel parkolójában érték tetten a két férfit, akik a rendelkezésre álló adatok szerint rövid idővel az elfogásukat megelőzően benyomták a hotel egyik ablakát és a pincéből több konyhai felszerelést és csöveket tulajdonítottak el.

A 22 éves férfi és társa megpróbált autóval elhajtani a helyszínről, így kivonva magukat a rendőri intézkedés alól, azonban a közelben tartózkodó járőrök a járművet megállították, a kőrösladányi férfit és társát elfogták, akiket a Szentendrei Rendőrkapitányságra állítottak elő.

A nyomozók mindkettőjüket gyanúsítottként hallgatták ki, majd bűnügyi őrizetbe vették. Az általuk használt autóban az eltulajdonított tárgyakat hiánytalanul megtalálták a rendőrök.

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 09. 14:49, kedd | Kék hírek

Brutális videó jött ki a Szőlő utcai intézetből

Biztonságikamera-felvételeken látszik, amint a javítóintézet igazgatója egy feleltetés során kirángatja az intézet egyik lakóját a padból, amelybe előtte beleveri a fejét, majd rátapos a földön fekvő fiatalra.

2025. December 09. 06:36, kedd | Belföld

Erdogan: kiemelt stratégiai partnerség szintjére emeltük a török-magyar kapcsolatokat

Kiemelt stratégiai partnerség szintjére emeltük a török-magyar kapcsolatokat - jelentette ki a török köztársasági elnök hétfőn Isztambulban.