Városlista
2026. február 15, vasárnap - Kolos

Hírek

2019. November 21. 07:08, csütörtök | Belföld
Forrás: mti/illusztráció: pixabay

Kezdődik a Magyarország 365 fotópályázat közönségszavazása

Kezdődik a Magyarország 365 fotópályázat közönségszavazása

Elindult szerdán a magyar kormány által meghirdetett Magyarország 365 fotópályázat közönségszavazása, melynek győztesei egymillió forintos elismerésben részesülnek.

Minden előzetes várakozást felülmúlt a Magyarország 365 fotópályázat iránti érdeklődés: mintegy 17 ezer pályamű érkezett be - mondta el az MTI-nek szerdán a Miniszterelnöki Kabinetiroda parlamenti államtitkára.

Dömötör Csaba hozzátette, a szakmai zsűri már kiválasztotta a legjobb képeket, ez a válogatás pedig közönségszavazáson is részt vesz.

A https://fotopalyazat.magyarorszag.hu honlapon november 30-ig bárki szavazhat a neki legjobban tetsző fotókra.

Három kategóriában - táj és természet, épített és tárgyi örökség, valamint városi és vidéki közösségi életképek témában - lehet voksolni; a közönségszavazás győztesei kategóriánként egymillió forintos elismerésben részesülnek - közölte.

A szakmai zsűri visszajelzése alapján nagyon sokszínű anyag érkezett be, amely több oldalról bizonyítja, hogy Magyarországra sokféle okból lehetünk büszkék - emelte ki Dömötör Csaba.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 15. 15:00, vasárnap | Belföld

ÉKM: az új KRESZ-ben kiemelt figyelmet kapnak a fogyatékossággal élők

A fogyatékossággal élőket képviselő szervezetekkel folytatódott pénteken az új KRESZ-szabályok egyeztetése.

2026. Február 15. 11:00, vasárnap | Belföld

Balesetet szenvedett Tállai András államtitkár

Közúti balesetet szenvedett Tállai András, az Agrárminisztérium parlamenti államtitkára szombaton.

2026. Február 15. 08:46, vasárnap | Belföld

Orbán Viktor: A TISZA ki fogja zsebelni a magyar családokat

A 2026-os év a győzelem éve lesz a családok, a jobboldal, a Fidesz és Magyarország számára – jelentette ki Orbán Viktor a Várkert Bazárban tartott évértékelő beszédében.

2026. Február 14. 08:15, szombat | Belföld

Több ezren vettek részt a XXVI. Doni Hősök Emléktúrán

A XXVI. Doni Hősök Emléktúrán összesen 3624 ember vett részt, köztük 918 diák, katonai képzéssben tanuló kadét, illetve valamely civil társadalmi szervezet tagja volt -