Hírek
2013. Március 15. 08:15, péntek | Helyi
Kicsi Lili zenés könyvbemutató performansz

Karafiáth Orsolya Kicsi Lili című zenés könyvbemutató performanszával folytatódik a Szentendrei Tavaszi Fesztivál programsorozata szombaton a P’Art Moziban.
Március 16. szombat, 16:30, P’Art Mozi
A könyvhöz a Szalai Anesz és Demeter Zoltán alkotta ANEZ zenekar a szerzővel közösen készített zenei anyagát is halhatja a közönség valamint Palkovics Edina VJ-vel, a műhöz megálmodott filmet is, melynek különlegessége, hogy minden szereplőt Karafiáth Orsolya játszik el benne.
Belépőjegy: 1000 Ft
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 19. 07:58, szerda | Helyi
Erdő Péter kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által meggyilkolt vértanú pap boldoggá avatását
Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által 1944-ben meggyilkolt katolikus pap, embermentő boldoggá avatását vértanúság címén.
2025. Június 14. 09:08, szombat | Külföld
Izraeli légicsapások - Donald Trump amerikai segítséget ígért Izraelnek
Donald Trump amerikai elnök segítséget ígért Izrael védelmében, amennyiben szükségessé válna – az elnök erről pénteken beszélt egy interjúban.
2025. Június 14. 09:07, szombat | Belföld
MKIF: Budapest felé sem lesz felújítás nyáron az M7-esen
Budapest felé sem lesz felújítás nyáron az M7-esen - közölte az MKIF Magyar Koncessziós Infrastruktúra Fejlesztő Zrt. pénteken az MTI-vel.
2025. Június 14. 09:07, szombat | Belföld
MÁV: először ment utasokkal óránként 160 kilométerrel vonat Budapest és Székesfehérvár között
Budapest és Székesfehérvár között első alkalommal ment utasokkal óránként 160 kilométeres sebességgel vonat pénteken - jelentette be Hegyi Zsolt, a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebookon.